En Son!

6/recent/ticker-posts

11 Şubat Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı TahminleriYILDIZHAN STAR: Sene başında üstü üstüne kazandığı yarışlarla ne kadar iyi durumda olduğunu gösteren Yıldızhan Star, son katıldığı koşudan ikincilikle ayrıldı. O gün aprantisinin de biraz eksik bindiğini düşündüğüm safkanın aynı zamanda koşu şartını doldurmadan ağır ağır ilerlemeye çalıştığını da gördüm. Bu sayede bu koşuyu kazansa bile şartlı 5 yarışlardan bir tane daha koşabilecek. Mustafa Çiçek'le birlikte katıldığı bütün yarışları kazanan safkanın bugün bu geleneği bozmayacağına inanıyorum. 800 metrelik çalışmasındaki 24-50 rahat derecesi de güven veren safkan günün alternatif tekidir. 


ATİK ATİK: Bursa pistinde start aldığı tek yarıştan galibiyetle ayrılan Atik Atik, hazırlıklarını İzmir'de sürdüren bir safkan. İlgilileri de üzerine fazla gitmiyor ve de aralıklarla koşturuyor. Bugünkü rakiplerine baktığımda kendisini çok zorlayacak bir rakip de görmüyorum ki program dahilinde Mehmet Kaya'nın da en şanslı olduğu isim. Ayrıca aprantinin de safkandan indirilmiş olması formunun kazanacak kadar iyi olduğuna işaret ediyor. Günün de en güvenilen ismi olan Atik Atik'e ben de inanıyor ve de banko olarak öneriyorum.

CORAL ROSE: Son iki koşusunda peş peşe ikincilikler elde ederek formunun giderek arttığını gösteren Coral Rose, bugün bir kere daha kantarmasını en iyi tanıyan binicisilerden biriyle koşacak. Bununla beraber 1700 metre kum pistte iki defa koşup ikisini de kazandığının altını çizmek gerekiyor. Bu şartlar altında grubun da uygunluğuyla ilk sıradan yazılması gerektiğine inanıyorum. 

Herkese bol şans dilerim.

Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri

4.3.2.5.7.8.1.6
2 YILDIZHAN STAR // 3
3.1.2
3 ATİK ATİK BANKO
3.8.5 // 1.6.2
3.9.8.5.1.7

30.24 TL // 120.96 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar