En Son!

6/recent/ticker-posts

11 Şubat Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

Son günlerde başarısız bir çizgi üzerinde ilerliyorum ancak bugün iki bankoma da güveniyorum. Şanssızlığımızı kırmak adına uygun bir program olarak görüyorum. 

ÖZBATU: 2200 metre kum pistte koşulan Grup 1 TSK koşusunda elde ettiği üçüncülükle bizlere uzun mesafede ne kadar farklılaştığını gösteren Özbatu, evvelki senelerde de üç kez grup koşularda tabela yapmıştı. Son iki startında baş-boyun kaybeden safkan buradaki rakibi Derin Mavi'ye de geçilmişti. İki gün önceki kısa vadeli koşudan silinip sert rakipleriyle koşmaktan kaçınan safkana Ahmet Çelik bindirilmediği gibi, o burada at da binmemiş. Gerçekleştirdiği çalışmalarında 1200 metrede 30-1.11-1.26 rahat ve de 600 metrede 27-41 rahat şeklinde dereceler çıkaran safkanın form durumunun iyi olmasının yanı sıra, rakiplerinin de uygunluğu ile bu koşudan birincilik çıkarmasını bekliyorum. Günün ilk bankosudur. 


BALÜZÜMLÜ: Şimdiye dek on bir kez piste çıkıp yalnızca bir defa tabeladan düşen Balüzümlü, daha evvelde kuponumuzda banko olarak işaretlediğimiz bir isimdi. Bugünkü rakiplerinin çoğu istikrarsız ayrıca edindiği tecrübe de onu ön plana çıkarıyor. Derece bakımından da diğer bütün rakiplerinden daha iyi durumda olması da cabası. Ahmet Çelik ile piste çıkacak olan safkanın günün en önemli favorisi olmasını bekliyor, maidene veda edeceğine inanıyor ve de günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

Şansınız bol olsun.

Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

1.4.3.7.9 // 5.8
10.3.9.1.6.8 // 11.4
7 ÖZBATU BANKO
3.2.4.5
3 BALÜZÜMLÜ BANKO
10.11.1.15.2.6 // 9.12

50.4 TL // 125.44 TL

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. şimdi bir şey yazıcam olmuyacak ,bazı yalakalar hemen hucuma geçer çünkü bu piçlere söz hakkı doğmasın diye yorum yapmıyacağın tek bir kelime yazıcan garibanları kandırma ve kanlarına girme.

    YanıtlayınSil