En Son!

6/recent/ticker-posts

11 Şubat Kocaeli Gazete Tahminleri

Teoman 01 Elazığ At Yarışı Tahminleri


Karaburak: Geçen sene bu mesafede aynı jokeyi ile Açık yarış kazanırken Güvenbakan, Pekkurt gibi tecrübeli atları geride bırakmasına rağmen dopingli çıktığı gerekçesiyle ceza alan safkan uzun bir aradan sonra Urfa ve Ankara'da gördüğü yarışların ardından son koşusunda kantarmasını yakından tanıyan jokeyiyle üçüncü olurken artık eski formuna ulaştığını gösterdi. Bugün yatkın olduğu mesafede düzenli hazırlıkları ile banko olarak öneriyorum.

Yedili koşulu Bursa yarış programında sona gelindi. Programa genel bir bakış yaptığımız zaman oldukça sürpriz safkanların kazandığını görmemiz mümkün. Bunun yanı sıra AGF tablosunda en üst sırada yer alan ve yüksek bir oranla koşan safkanlar da yarış severlerin yüzünü güldürdü. Dengeli giden programda kurgu ön plana çıktı ve ağır favorilere güvenip diğer ayaklarda sürpriz atlara şans tanıyanlar başarı sağlayarak ikramiye almaya hak kazandı. 

Günün ilk ayağında %0.9 AGF oranı ve binicisi Mazlum Pir Demir  ile birincilik ipini göğüsleyen INVINCIBLE KING günün en önemli sürprizini gerçekleştirdi. Safkanın ganyanı ise 33.90 TL olarak açıklandı. Günün üçüncü ayağında ise bu kez de Onur Öztürk idaresinde koşuya iştirak eden ve yarış yaşamının ilk koşusu için piste çıkan ARKANSAS SOUL isimli tay uzak ara fark yaptığı koşuda %3.5 AGF oranı ile bir sürprize daha imza attı.

Bursa yarışlarında güvenilen isimler ise günün en mühim yarışı olan Açık 3 Nilüfer Hatun Koşusu'nda ekürisi İmkansızım ile birlikte koşuya katılmakla beraber Halis Karataş'ın kontrolünde mücadele eden STORM GIRL ve beşinci ayakta Mustafa Çiçek'in bindiği CASANOVA isimli safkanlardı. Bu iki at da yarış severleri yanıltmayarak sahadan galibiyetle ayrıldılar. Storm Girl % 72, Casanova ise % 61 AGF oranına sahipti. 

Açılışı apranti Umut Barlık'la start alan Işkınat isimli Arap atı yaparken kapanış koşusunda jokey Mehmet Kaya'nın bindiği Hill Head kazandı.
Yorum Gönderme

0 Yorumlar