En Son!

6/recent/ticker-posts

Kara Kamçı Şanlı Urfa At Yarışı Tahmini                            

CAMUZAĞA Son iki yarışı ölçü olmayan safkanın bugün koşu tam istediği gibi gidecek gibi görünüyor. 31//46 Çok rahat çalışması ile iyi bir derece çıkardıktan sonra formunu da yakalayan isim bugün viraj üzerinde iyi bir yerde dönebilirse koşuyu kazanabilir.

DANGEROUS TEACHER Günün sürprize açık koşusunda izmir pistinde başarısız yarışlarının ardında Urfa pistine getirilen safkan burada biraz toparlanmış gibi görünüyor. Önde istediği tempoyu kurabilirse koşuyu kazanıp günün bombasını gerçekleştirebilir.

KÜÇÜK MATRA İki yarış önce bu mesafede kazanıp son yarışında ise yarış içinde kendisine yer edinemeyen safkan bugün ideal mesafesinde Koşuyu çıktığı gibi kazanabilir.

AKYILDIRIM Bu pistte koştuğu iki yarışı da çok rahat kazanan safkan yeniden dişine göre rakipler arasında koşacak. Bugünde Günün Bankosudur.

ARMANBEY Koştuğu iki koşusunda da başarılı olamayan orta mesafeli yarışlarda daha başarılı olacağına inandığım safkan hazırlıklarını İstanbul pistinde sürdürüyor. Bugün Burada sürpriz yapacak safkanların başında gelen isim koşuyu kazanıp günün sürprizini gerçekleştirebilir.

İNCİR ÇEKİRDEĞİ Bu pistte çok başarılı yarışlar koştuktan sonra adana pistinde tabelaya dahi giremeyen safkan yeniden sevdiği pistte koşacak. Mesafe de tam lehine olan ismin daha önce geçtiği rakiplerinin yanında ilk şanslı isimdir.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

3-5-2-4
13-6-3-1-7-9-10-4-12
8-4-2-5
1-AKYILDIRIM
1-6-7-8-11
3-1-5-4-2

                                                  144 TL  bol şans..Yorum Gönderme

0 Yorumlar