En Son!

6/recent/ticker-posts

10 Şubat Şanlıurfa Gazete Tahminleri

Kara Kamçı Elazığ At Yarışı Tahminleri


Günün İlk ayağında Geçtiğimiz yıllarda bu mesafede daha sert rakipler arasında birincilikleri ve tabelalaları bulunan TURAP bu pistte koştuğu 1200 metrelik yarışta ikincilikte kalmıştı. Bence bu grupta bu mesafenin en iyi tayı olan safkan ilk atım dır. Bu mesafede koştuğu on yarışın beş tanesini kazanırken ikisinde de tabelaya girme başarısı gösteren son uzun mesafeli yarışında ikincilikte kalan DALLICALI bu safkan dan sonra tuttuğum taydır. Bu pistte ve mesafede grubun en iyi derecelerinden birisine sahip olan O SES kendinden yaşça büyük rakipleri yanında numarayı alıp bitirebilir. Bu pistteki ilk yarışında üçüncülükte kalan KARABURAK, son yarışında kazanmamak için elinden geleni yapan  KAFKAS RÜZGARI, AKGİRAY ve AKOĞUZ  sırası ile tuttuğum taylardır.Günün İkinci Ayağında Son yarışında sonlarda güçlü gelmesine rağmen yetiştiremeyen SARA CANDAL mesafe uzadıkça iyi koşan bir safkan iyi durumunu da koruyor yarışın hızlı gitmesi kendisine avantaj olabilir. Bu pistte bir yarış görüp ikincilikte kalan DURANAĞA bu kez daha hazır gireceği koşuda bir başka şanslı safkan dır. Son kısa mesafeli yarışında numarayı alıp dördüncülükte kalan NEWERBLACK mesafe uzadıkça daha iyi koşacak bir safkan önde istediği tempoyu kurabilirse bitirebilir. Son yarışını çok rahat kazanmasına rağmen Bugün 10 kilo fazlalık ile koşacak olan SAALİH, yavaş yavaş toparlanan ve mesafeye alışan ETTORE iyi hazırlıkları ile bu koşunu sürprizini gerçekleştirebilir. 

Günün Üçüncü Ayağında Geçtiğimiz seneyi ve bu seneyi Ankara yarışlarını saymazsak Urfa pistide çok iyi geçiren EZBERBOZAN Son yarışında ikincilikte kalırken biraz daha uygun grupta yer almıştı. Buradaki hazırlıkları eksiksiz olan isim ilk atımdır. iki yarış biraz daha kısa mesafede kazanan fakat son yarışında çok etkisiz kalan CONCRETE bugün hemen hemen ideal mesafesinde koşacak Ezberbozan'ın en ciddi rakibidir. Sürekli numarayı alıp önde temposunu da koyabilen ATASTACUS bir türlü sonunu getiremiyor. Bursa pistinde bu mesafe ve bu mesafeler yakın yarışlarda iyi dereceler çıkartan son yarışında dördüncülükte kalmasına rağmen bu pistte 27 çok rahat işi ile VİCTORY STAR sırasıyla yazılmalıdır. 

Günün Beşinci Ayağında ilk defa koşacak olan NAHHAT baba kardeşlerinden BLEGAY bu pistte koştuğu ilk yarışında tabela dışarısında kalırken kooştupu ikinci yarışında rakiplerini transit bir şekilde geride bırakmıştı. Diğer baba kardeşi olan LUALUA İstanbul pistinde ilk koşusunda beşincilikte kalmıştı. NAHHAT'ın idman performanslarına bakarsak buradaki rakiplerinden çok daha  iyi son çalışmasında 25//1.10 Hafif çalışarak yaptığı işe sahip ilk koşusu olmasa tek bırakabilirdim ama iki yarış görüp iyi koşular çıkartan ARVİŞ rakibidir. 

Günün Altıncı Ayağında bu pistte iki yarış koşan ilk yarışında etkisiz olsada son yarışında mesafe kısa gelen SERKANCAN toparlanmış görünüyor. Bugün ideal mesafesinde buranın sürprizini gerçekleştirebilir. Adana pistinde art arda başarısız yarışların dan sonra bu pistte koştuğu ilk yarışında uzun mesafede üçüncülükte kalan PİRAZBEY kısalan mesafede şanslı olabilecek bir başka safkandır. Bu pistte dört yarış görüp son iki yarışında artık kazanacak forma ulaşan ADİLABİ ve DOĞAÜSTÜ bu ayak için yeterli olacaktır.


KARA KAMÇI AT YARIŞI TAHMİNLERİ
Yorum Gönderme

0 Yorumlar