En Son!

6/recent/ticker-posts

TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİ

TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Şampiyon safkan Kinowa bir kez daha dişine göre bir grup ve istediği gibi bir gidişatı buldu. Yaz sezonundaki yüksek ikramiyeli ve üst düzey koşulara doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Bu sırada da yoluna çıkanları topluyor. Bugün de Halis Karataş'la resmi geçidini yapacaktır. Günün kalesi olur. 

Ocak ayından sonra şartların sıfırlanması ve koşulara katılan risk altındaki atların sayısının düşmesi ile ara verdiğimiz yarış hayatı riskli atlar içeriğimize 9 Mart İzmir ve Urfa programları işle devam ediyoruz. Yeni sezonda her zamanki hatırlatmamızı bir kez daha yapmak istiyoruz: Aşağıda belirtilen şartlar safkanların birinci olamamaları durumunda elde etmeleri gereken dereceleri belirtir. Koşu kazanan atın şartı başa döner ve yirmiden geri saymaya başlar. 

İZMİR

ERTANBEY: Bugüne dek 84 kez start alıp yalnızca üç kez kazanan ve 30 defa tabela içerisinde yer bulan safkanın son altı koşusu kalmış olup tabela ya da tabelalara ihtiyacı var. 

URFA

SAADKAYA: Henüz maiden olan safkan bugüne değin iştirak ettiği koşularda iki kez tabelaya girebildi. Yarış hayatının devamı için kalan son beş yarışında bir ikincilik veya iki tabela elde etmesi lazım.

DANGEROUS TEACHER: Koşu hayatı başladığı günden bu yana 36 yarışa katılan ve 10 kez tabelaya adını yazdırırken iki kez de kazanan safkanın son üç koşusu kaldı. Yarış hayatı riskli atlar arasında bulunan Dangerous Teacher'ın kalan koşularında en az iki ikincilik alması gerekiyor. 

ALISA: Katıldığı 28 yarışın on beşinde tabelaya giren ve bir kez de adını birincilik hanesine yazdıran safkanın kalan son sekiz yarışında tabela içerisinde yer bulması gerekiyor. 

KUM SAATİ: Maidenden henüz çıkamamış olmakla beraber iştirak ettiği 12 yarışın yalnızca birinde tabelada yer alabildi. Koşu hayatının devam etmesi için en az üç tabela veya iki ikincilik alması gerekli.

TURNAM: Beş yaşındaki kısrak şimdiye kadar on iki kez koşularda boy gösterdi ancak sadece bir defa üçüncü oldu. Yarış hayatının devamı için  en az üç tabela veya iki ikincilik alması gerekli.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar