En Son!

6/recent/ticker-posts

TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Urfa at yarışı programında bugün iki banko var. Bu safkanlardan bahsetmeden önce diğer ayaklarla ilgili olarak da kısa birkaç cümle kurmak istiyorum. Günün ilk ayağındaki atlar her hafta birbirleriyle koşuyorlar ve her defasından üzerlerindeki jokeyler değişiyor. Bu atların son mücadelesinde Baba İhsan büyük bir sürprize imza atarak kazanmıştı ve o gün Mehmet Akyavuz biniyordu; bugün ise Ferit Yardımcı biniyor. Ben burada dört safkanı ayırsam da geniş kuponlarda risk alınmaması taraftarıyım. Bugünkü bankolarımız biraz favori ağırlıklı olduğu için diğer ayaklarda sürpriz aramayı tercih ettim. Özellikle ikinci ve son ayak sürprize çok müsait yarışlar. 


DİSTANT RİSİNG: Aradan sonra Urfa pistinde katıldığı koşuda kendi halinde bir ikincilik elde eden ve ardından Adana'da daha sert rakipler arasında jokeyinin hatalı binişi sebebiyle önce yol bulamayan ve ardından bariyer dibine kayarak mesafe ve zaman kaybettikten sonra burada yalnız kalan safkan koşudan üçüncülükle ayrılmak zorunda kaldı. Bu gün daha önce tanıdığı bu pistte önde süratli gidecek yarışta sonlarda güçlü gelerek kolay kazanacaktır.

AKYILDIRIM: Görünüm, kalite ve eşgal olarak bu gruptan çok fazla olduğunu düşünüyorum. Zaten Urfa'da katıldığı iki yarışta da rakiplerini sürklase ederek galop yaparcasına birinciliğe uzandı. İlgilileri safkanı Adana'ya götürdü ancak istenilen verimi alamayınca yeniden Urfa pistine döndüler. Sezon açıldığında çim pistte kısa vade ve grup koşularda start almasını bekliyorum. Günün ikinci bankosudur.

Beşinci ayakta yanlışlıkla 5 yerine 15 yazılmıştı düzeltildi.
5,2,1,4 // HEPSİ 8,7,10,14,2,1,3,9 5 DISTANT RISING BANKO1 AKYILDIRIM BANKO 7,4,6,1,8,11,5
7,3,4,1,11,15,14,5

71,68 TL
143,36 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar