En Son!

6/recent/ticker-posts

09 Şubat Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri


AŞEMEZ: Bayemir'in süratlendirmesini beklediğim mücadelede yarışı ikincilikte götürerek son düzlükte netice alacağına inanıyorum. 800 metrelik çalışmasındaki 28-57 çok rahat dereceli galobu da bana umut veriyor. Elbette Bayemir son ana dek direnmeye çalışırken Çelikkalkan da sonlarda yapacağı güçlü sprintle rakiplerini avlamayı deneyecektir ancak ben Aşemez'i rakiplerinden bir adım önde görüyorum.

BECERİKLİHAN: Grubun ağır topu, süratli safkan Beceriklihan tam dişine göre bir grup buldu. Az farkla kaybettiği son koşusunda da genel görüntü itibarıyla iyi durumda olan safkan idman pistinde de 600 metreyi 24-37 rahat derecesiyle form durumunun kazanmaya elverişli olduğunu gösteriyor. Yarış içerisinde büyük bir aksilik yaşamazsa çıktığı gibi bitirmesini bekliyor ve de günün bankosu olarak öneriyorum. 

Herkese bol şans diliyorum.

Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri 

1.5.4
6.3.4.1.7.8
1 AŞEMEZ // 2.3
5.2.3.7
1 BECERİKLİHAN BANKO
3.9.5.10.2.1.16.7

42 TL // 120.96 TL 

Yorum Gönderme

6 Yorumlar

 1. babadağın oğlu devirir,bu şablonu,sen tutsanda kuruşvermez bu oyun,cahıll bitir,sen git kumda oyna

  YanıtlayınSil
 2. Yorumlara saygılı olalim bence kupon paylasılmıs isteyen oynar istemeyen oynamaz emege saygı duyalım oynamak istemeyen de inceleyip gecer

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. yorum adam gibi yorum,milletin canını yakmaya ne hakkı var böylelerin,Babadağın oğlu yok yazdım işte bak yattı,ve bu şahıs her kimse kişisel olarak bir düşmanlığım yok ancak bu oyunu bilmiyor kardeşim takip denen bir şey var,altı atverip insanları yatırdı,dün de olmayacak safkanı banko veriyor,bu sitenin bir geçmişi var ben yıllardır takip ediyorum kmseye bir sözüm yok fakat bu kişi bu oyunu anlamıyor,BU GÜN BABADAĞINOĞLUNU YAZMAYAN BU İŞİ BIRAKSIN.nokta.

   Sil
 3. Shinza bak paşa yorumu beğenmezsen sadece adam gibi elestirirsin tuttuğunu yazıyor adamlar. Ve bu kimseyi bağlamaz. Sen tuttuğunu yazarsın onlarda tuttuğunu. Terbiyesizliği n alemi yok. Eleştirinin de bir sınırı var.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ne olsu elalrmin derdi senimi gerdi,ne terbiyesizlik etmişim ,küfür mü ettim yoksa kötü bir sözmü sarfettim,terbiyesizliği yapan sensin,bırak avukatlık etmeyi,sen kendi işine bak yok eğer bu şahısla bir alKAN VARSA O SENİN SORUNUN ,İŞİNE BAK,BENİ ELEŞTİRECEK SANA HERHANGİ BİR ŞEY YAZMADIM ETMEDİM KİM KÖPEKSİN SEN.

   Sil
 4. terbiyesizliği yapan sensin ukala yalaka,sen avukatımısın yoksa bu sitenin admini acizmi cevap vermeye,otur işine bak ahlaksız sana laf düşmez bu konuda.

  YanıtlayınSil