En Son!

6/recent/ticker-posts

09 Şubat İzmir At Yarışı Tahminleri


Bugün Bursa'da iki bankom var; Bavi Reş, Yıldızhan Star. Bavi Reş'in üst grupların ardından bu tarz rakiplerle koşacak olması bulunmaz nimet. Fırsattan istifade düzlük üzerinde yarışı lehini çevirip kazanmasını bilecektir. Yıldızhan Star ise son iki koşusunda ısrarla üzerinde durduğum bir safkan. Zaten son yarışını uzak farkla kazanarak bizi mahcup etmedi. Bugün her ikisine de güveniyorum. 

Yeğenlerimin artık hasretime dayanamadığını anladım. Günlerdir inzivaya çekilmiş bir halde onları zengin edeceğim bir programın peşindeyim. Bugün çalışmaları tamamladım ve ortaya müthiş bir kurgu çıktı. Günlerdir nerelerde olduğumu merak edip duruyorsunuz ama her şey zamanla yeğenler. Bundan sonra müthiş kuponlarımı oynarken her gün anlattıklarımı okuyup kendinize geleceksiniz. 

Ahırların arasında sessizce dolaşırken bir at gördüm yeğenim. Maşallahı vardı oradaki seyis yeğenlerimden birini çağırdım dedim söyle bakalım şu atın adı ne? Bana dedi ki dayı sana bir şey demiyorum tilki gibisin. Ne demek istediğimi anlamışsındır umarım yeğen. Müslüm yeğenime telefon gitmiş; atla İstanbul'a gel seni kazanacak iki ata yazıyoruz zaman kaybetme geç kalma demişler. O da Adana son ayaktan sonra uçağa atladığı gibi İstanbul'a gelip geceyi Hilton'da geçirmiş. Sordum soruşturdum Son Karar daha şanslı dediler bana da kuponuma banko yazmak kaldı. 

Müthiş kurgum seni bekliyor yeğenim. Yine harikalar yaratacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Yarışlar bittiğinde teşekkür beğenileriyle yazılarını sayfamda bekliyorum. Bir mucize olur da yatarsak yeğenim ümidini kaybetme çünkü dayın daha ölmedi. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde avucuma aldığım gibi ezerim. Benim adım sürpriz soyadım bomba yeğenim. 

10-2-1-7-9-5
8 TİLKİ // 6-2-8-10
6 LUCKY IRISH // 5-3
1-4-3-8-5
2-9-7-4
4 SONKARAR BANKO 

7.20 TL
129.60 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar