En Son!

6/recent/ticker-posts

KAPTAN AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Dün İstanbul'da iki sağlam bankoyu bulunca açıkçası kupon tutarını pek de düşünmedim. 216 lira tutan geniş kuponumuz için bazı eleştiriler aldık ama ben bankolarıma inanınca bu şekilde kurgulamayı seviyorum. Güvenip değerlendirenlere hayırlı olsun. Umarım ilerleyen dönemlerde daha yüksek meblağları hep beraber kazanırız. 

Bugün İzmir'de ağır favorilere pek güvendiğim söylenemez. Ancak gücü ve kalitesi ortada olan Kinowa'yı yıkmayı doğru bulmayıp kazanacağını düşünenler onu da tek atabilirler. Ben hem ikramiyeyi daha cazip hale getirmek  için hem de gerçekten bugün farklı safkanların da şanslı olabileceğini düşündüğümden ötürü yıkacağım. Kurgum da bunu yapmaya çok müsait. Tekrar altını çizmekte fayda görüyorum; Ben inanıyorum, asla geçilmez diyenler kuponunda tek bıraksın: Burada eski formunu bulan İlkaan ve süratli safkan Bedwulf da en az İlkaan kadar şanslı olacaktır. Diğer ayağa geçecek olursak Utkunbaba da sert rakiplerle boğuşacak. Mesela; Siverek Diyarı'nı geçen Pink Gold ve son iki yarışında da oldukça rahat ve keyifli görünen Can Dadaş ikilisi bu safkana soğuk terler döktürecekler. 

Son iki ayakta öne çıkan birkaç at olsa da çok at yazarak sürpriz aramak daha doğru olacaktır. 

ESRAR DEDE: Geçtiğimiz yılın ortalarında beklenen çıkışı gerçekleştiren safkan elde ettiği ikinciliklerin yanı sıra üç kez de kazanmasını bildi. Son startında fazla sıkılmayan safkan bugün hem koşunun gidişatının işine gelecek olması hem de başarılı aprantisinin katkılarıyla koşuyu kazanmasını bekliyor ve risk almayı sevenlere tek olarak öneriyorum. 

Not: Editör Esrar Dede'yi ikinci ayağa yazmıştır. Şablonda hiçbir değişiklik yapılmamış olup sadece Esrar Dede doğru ayağa yazılmıştır. 

İZMİR TAHMİNLERİM

5 ESRAR DEDE // 8.1.4
5.2
1
KINOWA // 4.3
1.3.2
1.5.4.6.7
2.9.3.5.7.8


21.60 TL
129.60 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar