En Son!

6/recent/ticker-posts

08 Şubat Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


BABAROS: Birbirinden istikrarsız safkanların bir araya geldiği mücadelede evvelki senelerde bu mesafelerde daha iyi gruplarda iyi yerlerde bitiren Babaros, en son olarak gerçekleştirdiği 400 metrelik çalışmasındaki 24-35 rahat derecesiyle formunu yükselttiğini gösteriyor. Mesafenin uygunluğu, grubun denkliği ve de grupta bu mesafedeki en iyi dereceye sahip olmasıyla günün bankosudur. 

BUDAKHAN // SIKINTI YOK: Günün hızlı geçmeye aday koşularından biri de üçüncü ayak. Burada kalitesiyle ön plana çıkan iki safkan ise Budakhan ve Sıkıntı Yok. Budakhan bir yıl sonra pistlere dönüp dört yarış koştu ve iyi neticeler elde etti. İstanbul iç pistindeki çalışmasında 27-1.08-1.22 şeklinde iyi bir derece ortaya koyan ve de Kurtel ekürisi tarafından iyi hazırlanan safkan tam da grubunda koşacak. Sıkıntı Yok ise daha önce sentetik pistte yarış kazanması bir yana Kadir Tokaçoğlu ile bütünleşmiş bir isim. Bursa'daki 1200 metrelik çalışmasındaki 28-1.11-1.25 derecesi de ayrı bir güven veriyor.

BALDEMAR // PROXY: Evvelki sene çok iyi gruplarda mücadele edip sert rakipleri geçen Baldemar, dört aydan fazladır koşmasa da hazırlık bakımından çok iyi durumda görünüyor. Proxy ise grup içerisinde kilosu uygun durumda olup kazanmaya yakın gördüğüm bir diğer isim. Üstüne üstlük Gökhan Kocakaya bu safkana binme noktasında çok ısrarcı davranıyor. Son üçüncülüğü tatminkar olan safkan süratli ve de seri yapısıyla 1200 metrelik koşuyu bir çırpıda bitirebilir. 

Herkese bol şans dilerim.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri 

4.5.7.9.11
14 BABAROS BANKO
4.10.2.1.8.9
3.4
11.9.10.4.2
4.2.3 // 11.15.8

63 TL // 126 TL 

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. vereceğin tekin amk,lan bi kurnaz senmisin bu alemde,rüzgara karşı sidik yarışına girmiş mileti siktirmek için varını yoğunu koymuşun ortaya,senin gibi bir sürü geldi geçti bu siteden nkalk siktir git lekeleme daha fazla bu siteyi,siktir git yprum ,şablon falan yazma buraya,,,,,anjkjssıkmjşimka

    YanıtlayınSil