NALKAPON KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim iyi misin? Bu aralar müthişim haberin ola. Sitedeki yeğenlerimden Gizli Eküri'yle Siyah Bayrak çerez gibi altılı dağıtıyor. Onları hayranlıkla izliyorum. Artık benim sıram geldi de geçiyor bile. Boşluğumu doldurmaları çok zor ama ellerinden geleni yapıyorlar. 

Bugün gücümü ortaya koymam için çerezcilerin attığından farklı banko yazmam lazım. İlk ayaktan risk almaya bayılırım. Furkan Yüksel yeğenim yarış saatini bekliyor. Bankom Helintay'la resital yapacak resital. 

Bu ikinci ayak çok tehlikeli, orada büyük bir bomba kazanması mümkün. Üstüne bir de Yancı Hikmet'in bankolarını devirdik mi değme keyfimize. O zaman tevziyeden büyük bir parça koparmamız mümkün. 

Artık sana düşen müthiş kurgumu el altından ganyancıya uzatıp müsveddeyi yok etmek. Sayfamdan çıkmadan önce yapıp sitedeki yeğenlerime omuz vermek. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

OVA KARTALIÖncelikle yarışın şartından sizlere bahsetmek istiyorum. Bu yarış eğerki handikap 17 mücadele olsa OVA KARTALI  bu yarışta 63 kg ile koşardı.  Yine apranti binmiş olsa bile 58 kg koşacaktı. Sezon başı olduğu için ve daha kazancının düşük olmasın'dan dolayı bu şart 3 mücadele'ye girebilmektedir.

Yarın kuvvet ve muhtemel büyük favori koşacağını düşündüğüm safkana ben kuponum'da yer vermeyi düşünmüyorum ama bunu sebepleri ile birlikte sizle paylaşmak istiyorum.

Peki bu şart 3 ne demektir işte cevabı sizlere;

ŞARTLI 3 /X-1


Fakat bu sabah OVA KARATALI' nın ilgilileri atı handikap 17 yarışa yazdılar evet işte burası tam'da bam teli !!!
Ova Kartalı bugün bu yarışı kazanırsa en az 1 handikap puanı alarak  salı günü bu sabah daha kayıt olduğu yarışı koaşamayacaktır !!! Şimdi öncelikle sizlere handikap 17 yarış  ne demektir ? hangi durumlar'da kayıt olunur onu yazayım..
Handikap 17 yarışa katılma şansı !!!!

Handikap 17


Bu sebeplerden dolayı  ben bu ismi tek atmaktan vazgeçtim yoksa benim bankom olacaktı. ama işte at yarışında böyle çok ince nüanslar bazen  yarış kazanmaya yarış kaybetmeye sebep olabiliyor. Eğer ki bu isim bugün sabah handikap 17 yarışa kayıt olmasa bankom olacakken şu an size bu satırları ve açıklamaları yazıyorum . İşte safkanın  bugün kayıt olduğu grup ;