MY FREEDOM
İzmir'de son yarışını gördük'ten sonra ben bu rakipler içerisine bu ismin yanına at yazmaya ne elim gider ne kalemim gider. Agf yüksek çıkacak tamam eyvallah ama ne yapalım yani bütün kurguyu aman agf' si yüksek çıkacak yanına at yazayım ya geçiler'se nasılda ama bak gelen atı sizlere verdim demek gibi ucuz basit numaralara benim girmeyeceğimi özellikle bilmenizi isterim. son yarışın bir iki tık altı dahi koşsa bu yarışı kazanacağına inandığım MY FREDOM bankom.
BATI SİHİRBAZI
Bu şehir'de son iki yarışını kolay kazanırken ben daha bu şehir'de çok yarış kazanırım  diye bas bas bağıran isim bu tip grupları daha kolay geçmeye devam edeceğini düşünüyorum. Harika hazırlıkları ile formunu muhafaza eden isim BANKOM.
GÜLÜCÜK
Son yarışını hiç bir şekilde kaybetmeyecek durumda koşan safkanın jokeyi kazanmamak için o gün elinden geleni yapmıştı. Bugün aynı  jokeyi ile koşacak !!! Bu pistte favorim ama yine aynı şekilde maiden'den çıkmak istememe riskine karşın yanına at yazacağım. Maalesef T.J.K buna bir çözüm bulması gerekiyor en azından 50-60 bin barajı koyup  bu kazancı sadece maiden'de toplayan safkanların maiden koşamama şartı getirilse harika olur....

Bir gün önce İstanbul yarışların da kaçırdığım 7'li ganyanın acısını Dün İzmir altılısını iki banko ile kolay bir şekil de bularak telafi ettik. İnşallah daha büyük ikramiyelere sizlerle beraber ulaşacağımız dan hiç şüphem yok. Sizler den tek isteğimiz desteklerinizi esirgememeniz ve hep bizim yanımız da olmanız. Çünkü iki kardeşim Kara Kamçı ve Gizli Eküri sizlere en iyi hizmeti vermek için günlerinin hemen hemen tüm zamanını siteye ayırıyorlar. Destek olan tüm yarış sever dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz..