Günün idman pisti programına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:


Kara Kamçı İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları, Analizler


Selam sevgili Dostlar İstanbul Pistinde bir ve ikinci altılı ganyan'da biraz denk rakipler var. Bakalım nasıl sonuçlar çıkacak.Şimdiden Herkese Bol Şans.


Günün Birinci Koşusunda Formunu en üst seviyelere taşıyan ve ideal mesafesinde EBABİL Bügün benim kuponumda tek olacaktır. Dileyenler BİLGEKURT'u değerlendirebilirler rakip olarak.


Günün İkinci Koşusunda Bu pistte ilk yarışında ikinci olduktan sonra daha sonra iki başarısız yarış koşan SEYRANIM  Bugün ilk atımdır.


Günün Üçüncü Koşusunda EDİNBUGR'un bugün Çok farklı Koşacağını söylediler.  Hatta yarışı kazanmasının sürpriz olmayacağı bile söylendi.Ama ben burada son yarışı ölçü olmayan ACQUAPORA ve Son yarışında çok güçlü gelen ÇIĞ'ın da şanslarının olduğunu düşünüyorum.


Günün Dördüncü Koşusunda Formunu devam ettiren BABA AHMET ilk atımdır. YEŞİLYOL, KUZEN, ASARCIKLI, ŞENGÖNÜL, RODOSTO Daha sonra.


Günün Beşinci Koşusunda BÜYÜK YENER, ZİLZAL, ZATİNUR, NEVCİHAN ayıramadım.
OĞLUM BARAN, ALDALGA Daha sonra.


Günün Altıncı Koşusunda bu koşuda GÖZYAŞI GECESİ'nin geçilmesinin sürpriz olacağı söylendi. Günün son ayağını kuponuma tek bırakacağım için burada bu safkana rakip vereceğim. DERİN SULTAN'ın ideal mesafesinde sonlarda rakiplerine zor anlar yaşatacağını düşünüyorum.
HERGELE Daha sonra.


Günün Yedinci Koşusunda TETİNA, HATİCE İlk iki atım diğerleri şablonda.

Günün Sekizinci Koşusunda Uygun rakipler yanında TORCY Kazanabilir. Rakip HARPUTLUNUN OĞLU Ve RADYOCU.

Günün Dokuzuncu Koşusunda BU koşuya çok hazır ve formda girecek olan ŞAFAKHAN Bugün benim bülten içerinde en güvendiğim safkandır. Ve günün bankosudur. 

1. Altılı Ganyan Şablonum 

7 EBABİL // 3
8-4-1-5-7
4-6-8
5-2-3-7-9 //4
11-9-7-5 //12-4
6 GÖZYAŞI GECESİ //10

18 TL
129.60 TL                                        

Herkese bol şans.


2. ALTILI TAHMİNİM 

5-2-3-7-9 //4

11-9-7-5-12-4

6 GÖZYAŞI GECESİ //10-9

8-6 // 5-4-1-7-3

7-2-5-3

8-ŞAFAKHAN

14.40 TL
155.52