Kara Kamçı İzmir At Yarışı Tahminleri


SONKALELİM mesafe ayırt etmeksizin başarılı yarışlar koşan daha önce bu pistte ve mesafede bir üç defa kazanan daha sert rakipler arasında bile tabelaya girme başarısı gösteren safkan bugün uygun grupta uzun süre sonra belki de ilk defa bu kadar hafif kilo ile alacak start alacak olan safkan kendini hazırlayan aprantisi ile günün bankosodur.


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Burnuma gelen kokuları sen de alıyor musun? Tevziye kokusu yeğen, çok keskin hem de haberin ola. Bugün çalışmalarımı sağlam yaptım. Geç saate kadar bekledim. Hava sıcaklığını ölçtüm, rüzgarın yönünü hesapladım, sahadaki seyis yeğenimden çim pistin ağırlığını öğrendim. Tolga yeğenime olan müthiş güvenimden dolayı müthiş kurguma çok inanıyorum. Eğer beni yanıltmazsa bugün tevziyeye uzanmamız an meselesi. 


Teoman 01 İzmir At Yarışı Tahminleri

Son yarışında çok beğendiğim Dymaxion'un o günkü rakiplerinden biri bu ayakta olsaydı hiç düşünmez banko yazardım. Bundan dolayı bu ayakta macera aramaya gerek duymuyor ve sizlere günün bankosu olarak öneriyorum. Aprantisi Okan Gökçe de bindiği atın hakkını veren bir binici.