En Son!

6/recent/ticker-posts

TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİBugün Adana'da seyir zevki açısından çok tatmin edici olmasa da ikramiye yönünden cazip olmaya müsait bir program var. Güvendiğim bir banko üzerine inşa edeceğim kuponumla elimden geldiği ölçüde yardımcı olmaya çalışacağım. Günün ilk iki ve son ayağı sürpriz olması bakımından diğer ayaklara nispeten daha müsait koşular. Buralarda bütçe ve kurgu dahilinde tuttuğumuz atlara yer vermeye çalışalım. 

Sherman Oaks: Katıldığı son Kısa Vade 7 mücadelede Perhane ve Sincap Gül'ün hemen dibinde üçüncülük elde eden safkan Adana'da start aldığı beş koşunun üçünü de kazanarak piste olan uyumunu da gözler önüne serdi. Özellikle son üçüncülüğünde 1900 metreyi 2.03 içinde koşarken buradaki en ciddi rakibi konumundaki Hürkuş'tan üç saniye daha iyi bir derece çıkardı. Günün en sağlam bankosu olduğunu düşündüğüm Sherman Oaks başarılı aprantisi ile zorlanmadan kazanacaktır. 

Distant Rising: Şanlıurfa'da üç aylık bir aranın ardından yarış gören ve o gün için fazla üstüne gidilmeden iyi bir ikincilik elde ederek ilgililerine de güven veren safkan yatkın olduğu Adana pistine geri getirildi. Daha önce 1500 metre mesafede yirmi kez start alan ve altı defa birincilik ipini göğüsleyen bunlar içerisinde 1.32lik elde ettiği dereceyle de gruptan ayrılan safkanın koşuyu kazanmaya çok yakın olduğunu düşünüyorum. Fakat burada sorunlarından kurtulan ve hakkında olumlu bilgiler edindiğim son yarışında da özellikle vurguladığım Humbara'yı da yazmadan geçmeyelim. Bence iki at yeterli olacaktır. 


8,3,4,5,6,7 1,3,6,10,4,5 2 SHERMAN OAKS BANKO 2,4,1,5 7,4 12,10,2,3,4,6,1

120,96 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar