Touch The Wolf bu grupta birçok ismi geride bırakan safkan ilk defa sentetik koşacak olması dezavantaj olacaktır lakin at hazırlıkları ile kazanmaya yakın duran isim olarak öne çıkıyor zira birinci altılı içerisindeki ayaklarda bana kalırsa tek atılabilecek tek isim ayrıca Sihirbaz da kum pistte başarılı bir grafik çizen Kinowa dururken Touch The Wolf'u tercihliyorsa zaten safkanın kum pist çalışmalarını beğendiği içindir. Birinci altılı içerisinde 2 tay yarısı 2 tane denk safkanların az atlı mücadelesi varken tek atmak için en sağlam Liman olarak görülüyor.

Alderamin başarılı bir grafik ortaya koyan Kaizbert temsilcisi mesafe istediğini açıkça ortaya koyuyordu hızlı gidecek koşularda da uzayan mesafede iyi bir sprint ile yarışı kazanması muhtemel olan isim günün alternatif tekidir. Uzun mesafede kısaya nazaran daha etkili koşmasını bekliyorum.

Güle Güle'den güle oynaya kazanmasını beklediğim bir yarış zira şartların hepsi onu gösteriyor. Hatirlayacaksiniz geçen sene bir Ozhaber Intisar temsilcisi olan Nancy Kibar'in İbibik isimli safkani sihirbaz ile Storm Girl'u geçerek bu yarısı kazanmıştı kadere bakın ki aynı anneden yine bir şampiyon adayı ve yine sihirbaz ile bu koşuya geliyor. Bu sefer şartlar rakipler için daha zor zira Ozhaber'den daha kaliteli bir eşleşmenin temsilcisi Güle Güle. Cas-Intisar(Odinhan) bu eşleşmenin başka bir temcilcisi ise Taliphan sadece bir kere rakiplerine boyun eğen isimle benzer kan hattına sahip olan Güle Güle gösteriyor ki Taliphan'in başarısı ile mükemmel bir kan uyumuna sahip şüphesiz ki Güle Güle bu kan hattı ile İbibik'ten daha etkili bir isim olacak baktığınız zaman da bu seneki rakipler geçen senelere nazaran daha güçsüzler. Çalışmaları kan hattı ve ekürinin başarısı her şey Güle Güle'yi gösteriyor günüm en sağlam bankosudur.