İlk ayakta ayrım yapmadan tüm atları yazacağım. Denk atların zevkli yarışı olacak. Thats The Moment ile Win For Me'yi ön planda tutsam da kapatmanın daha iyi olacağına inanıyorum.

İkinci ayakta Urfa'dan Kemal Kurt bir yarışa gelmiş. Orhanların Orhan'ı da hep tuttuğumuz ama kazanamayan atlar arasında. İlk sıradan şans veriyorum. Altın İklim, Beğ Ağa, Örümcek Bey, Dost Salim, Poyraz Efe, Uçan Sağanak, Arapaho bu koşuyu kapatır. 

Üçüncü ayakta mesafe daha da uzadığı için All I Need'i çok şanslı buluyorum. Günün alternatif tekidir. Sound Of The Storm da tam mesafesini buldu artık. Kaç yarıştır takibimde ama hep kısa gelmişti. Bugün sürprizi yapabilir. West Side uzun mesafede çok iyi koşacağını düşündüğüm son at. 

Dördüncü ayakta Rengül, Kızılhan bir de Sıraca yazarak rahat bir yarış izleyebiliriz. Bu yarış biraz hızlı gidecek bu sebepten de Rengül ile Sıraca rakiplerine göre daha avantajlı konumdalar. Kızılhan da her ne kadar yanında bir atla beraber gitse de mücadeleden vazgeçmemesiyle kuponlara yazılmalıdır. 

Beşinci ayakta rakiplerinden ayrı görünen iki at var; Kara Oğlum, Karadamar. Karadamar çıktığı gibi bitirmeye çalışacak; Kara Oğlum hemen arkasında giderek son virajdan sonra onu avlamayı deneyecek. İkisinin arasında geçecek bir yarış olmasına rağmen ben Karadamar'ın birinci geleceğini düşünüyorum. Önlerde istediği süratte gidip sonlarda da arkadan gelenleri karşılayacaktır. Günün bankosu öneriyorum. 

İlksen için son koşusundaki mesafe biraz uzundu. Şimdi tam ideal olan 1400'de koşacak ve benim favorim. O yarışını ölçü alanlar hataya düşer alternatif tekimdir. My Sultan, Bozdağ Efesi ve Korateş rakip olacaktır. 

8-2-5-7-1-4-3-6
6-11-2-7-4-8-9-1
2 ALL I NEED // 5-1
5-1-2
3 KARADAMAR BANKO
5 İLKSEN // 1-3-7

11.52 TL 
138.24 TL