Selam sevgili dostlar Kocaeli de çok güvendiğim Üç safkana ayrı parantez açacağım eğer düşündüğüm gibi olursa üçünün de kazanmasını bekliyorum. İki farklı şablon paylaşacağım Şimdiden herkese bol şans.

ŞANSIBOL dört yarış önce bursa pistinde ikinci olup daha sonra yine aynı pistte ikinci olurken daha sert rakiplerini geride bırakan safkan son yarışında ise kısa mesafede başarılı bir ikincilik elde etti bugün kilosunun uygunluğu mesafenin de lehine olmasından dolayı koşuyu kazanması benim için normal sonuç olabilir.

AUF WIEDERSEHEN burada koştuğu üç yarışta iki birincilik bir ikincilik elde eden daha sonra sorunlarından dolayı ara verip yeniden piste çıktıktan sonra başarısız yarışlarının ardından toparlanan safkan bugünde sevdiği pistte koşacak. Son işinde 24//50 rahat yaparak hazırlıklarını tamamlayan isim uygun grupta ilk atımdır.

EDERLEZI son yarışını 1400 metrede kazanırken çıplak gözle izlediğim safkan son 200 metreden sonra jokeyinin teşviklerine aynı şekilde cevap vermişti. O  gün uzun mesafede daha başarılı olacağını düşünmüştüm Buraya geldikten sonra 23//36 rahat yaparak ne kadar formda olduğunu gösteren safkan bugün güvendiğim safkanların başında geliyor günün bankosudur.

TOVİN Son yarışında buradaki rakiplerinden Thorıne geçilen safkan yarışın son 200 metresine kadar yarışın içinde kalmasını başarmıştı. Bugün önde rahatsız edecek safkanın olmaması son yarışına göre daha hazır durumda ve daha hafif kilo ile koşacak olması ayrı bir avantaj Bugün numarayı alıp çıktığı gibi kazanabilir.

MUSYUS İki yarış önce 1400 metre mesafede startta kalmasına rağmen sert rakipler arasında üçüncülük elde eden safkan son yarışında ise tek önermeme rağmen starttan çıkmadı. bugün rakiplerin uygunluğu safkanı yeniden bir adım öne çıkartıyor sürprize müsait bu koşuda startta fazla oyalanmaz ve iyi yer tutabilirse günün riskli teklerinden birisidir.

BÜTÜNHABER Bu pistte uzun mesafede ikincilik ve üçüncülük elde ettikten sonra bursa pistine giden orada çok sert rakipler arasında ikincilikte kalan isim bugün kendisine göre bir grup bulmuş görünüyor.  Kilosu da çok uygun kazanmaması için hiç bir sebep yok Güvendiğim safkanların başında gelip günün bankolarındandır.

BÜTÇEYE UYGUN ŞABLON

4-6-1-2-5-7-3-8
1-6-7-3-2-12//8-5-4-10
3-EDERLEZİ
5-1//2-4
2-MUSYUS
4-BÜTÜNHABER
                                    5.40//9.60//19.20 TL Bol şans.
                                                 
ALTILI GANYAN ŞABLONUM

4-6-1-2-5-7-3-8
1-6-7-2-3-12-8-5-4-10
2-EDERLEZİ
5-1-2-4
2-7-11-3-12-6-10-14
4-BÜTÜN HABER
                                                          153 TL Bol şans..