Yeni Nalkapon Diyarbakır Altılı Ganyan Tahminleri, At Yarışı Tahminleri, 18 Ekim 

Adana'da bankoma faul yaptılar. Kocaeli'de Mustafa tekime binemedi. Bunlar bana karşı yapılan komplolar. TJK oyunlarımı takip etmesi için ekip kurmuş. Bugünkü bankoma yapacakları bir şey yok ama elleri kolları bağlı. Onlar da tek atacak haberiniz ola.

Paralı sitelerin önümde diz çökeceğini söylemiştim. Bana sayfalarına girmem için davetler gönderiyorlar. Mesaj kutuma yazı yazıp yalvardıklarında sayfamdan paylaşıp rezil edeceğim. Lenger ağızlı tahminci abiyle dörtlek Kebapçı Ustanın da sesi kesildi. Patlayan bombalarımın yıktığı evlerin altında kaldılar herhalde. Kimsenin ölmesini istemediğim için yeğenlerime kurtarma operasyonu yaptıracağım. Düşmanıma karşı mertliğim en önemli özelliğim bu böyle biline. 

Ufak oyunumu makineye atar keyfime bakarım. Dayı büyüğü niye verdin diyen yeğenime söylüyorum paran varsa oynarsın yoksa benim gibi bombalarımın tadını çıkarmak için küçüğünü yaparsın.

Yeni Nalkapon Elazığ Altılı Ganyan Tahminleri, At Yarışı Tahminleri, 19 Ekim 


Dün yeğenlerime verdiğim bankolar ard arda geldikçe zevkten dört köşe oldum. Hele Diyarbakır bankomun şov yaparak kazanması beni çok mutlu etti. Beğeniler bir de yazılarımın altına tebrikler artsa daha iyi olacak ama yeğenlerimin çoğu nankör.  Düşmanlarım sakın heveslenmesin çünkü yeğenlerim nankör olsa da arkalarında ben varım bu böyle biline. Hele kel kafası ayna gibi parlayan Tahminci abiyle verdiği atlar sucuk olan kebapçı usta hiç sevinmesin çünkü onları bombalarımla kaç kere rezil ettiğimi kimse bilmiyor.

Bugün yeğenlerime LEBRİZ'i de banko verecektim ama çok riskli diye vermiyorum. Dayı canın sağ olsun diyen yeğenlerim var onlar banko yazabilirler. Bir de beni bankolarımla bombalarım gelince seven yeğenlerim var onlara nankör diyorum çünkü sayfama girip beğeni yapmıyorlar. Düşmanlarıma karşı en güçlü silahım popülerliğim haberiniz ola.

Her ayakta kazanacak atı buldum bakalım TJK beni yatırmak için hangi dolapları yapacak. Benim gibi oynayan yeğenim sen yedili ganyanın altılısını al oyna şeytana uyma.

Ömer yeğenimin de nur topu gibi evladı olmuş. Görüp kucağına alamadı ama artık onun bir babası da biziz.