Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


ULUDAZ Startla birlikte önde düşecek iki safkan olan HEIWA IWA-GOLDEN TOWER  ki bu safkanlar önde numarayı alma savaşına girerlerse bu safkanların çekişmesinden faydalanacak olan ULUDAZ  sentetik pistte bugüne kadar iki yarış kazansa da çim pistte de etkili olduğu yarışlar var. Son yarışında çim pist koşup sonlarda güçlü gelmesine rağmen ikincilikte kalmıştı. Bugün biraz rakipleri sertleşse de rakiplerinden daha dinç gireceği düzlükte yerinde sprintini atıp kazanacaktır. İlk altılının bankosu dur. Rakip arayanlar iyi durumda olan GOLDEN TOWER değerlendirebilirler.


DAYIM BENİM  Bugüne kadar koştuğu hiç bir kum koşuyu kazanamayan çim koşularında katıldığı yedi koşuyu kazanırken sadece birisinde ikincilikte kalan safkan son üç çim koşusunda ikisi gr3 son yarışı da gr1 olmak üzere birincilikle tamamlarken sınıf atlayan isim çim koşusu olsa tedirgin olmadan banko yazabilirim diğer pistlere göre daha hafif sentetik kum yarışında ben bir ciddi bir rakibinin olduğunu düşünüyorum.   TOUCH TE WOLFA geçilirken virajı en arkada dönmesine rağmen koşu içinde tam atağa kalktığı anda faule maruz kalıp yeniden toparlanan ve yol bulmakta zorlanan DAYIM BENİM geçtiğimiz sene bu pistte yarışlar kazanmıştı. Bugün aynı hataya düşmez ise daha tecrübeli olduğu şartlarda rakibinden bir adım önde olduğunu düşündüğüm safkan iyi durumuyla kazanması normal sonuç olur.


GÜLE GÜLE yarış hayatına İzmir pistinde kötü başlayıp iki koşu kazanırken daha iyi yerlere geleceğinin sinyallerini veren safkan orjin bakımından uzayan mesafeler de daha çok adından söz ettirecek gibi Anne kardeşlerinden İBİBİK 1200 metre çim pistte koştuğu beş koşuyu kazanmıştı. Bu pistte son koşuda biraz pisti gezinen safkan kaba kumda yaptığı 26/40 rahat galobu ile ikinci altılının bankosudur. Rakip arayanlar ilk defa bu pistte koştuğu koşuda aynı koşunun dördüncüsü olan piste de alışan GEÇGELANNA değerlendirebilirler.

KARA KAMÇI AT YARIŞI TAHMİNLERİ