Bugünkü bankomla ilgili yazdıklarımı dikkatle okuyup kararınızı o şekilde vermenizi tavsiye ediyorum.

KARACABEY ASLANI: Geçtiğimiz yıl Amankaya ve İzşan'ı 2000 metrede bugünkü jokeyi Gökhan Kocakaya ile mağlup ettikten sonra biri Grup 2 yarış olmak üzere iki kez daha koşan safkan ardından kesin kayıt yaptırdığı koşudan rapor alarak çıkmıştı. Yaklaşık bir yıl sonra gördüğü üç yarışın ardından bence tırnağının ucuna getirildi ve daha önce iki kez buluşup bir kez kazandığı Kocakaya'ya teslim edildi. 

MANDARIN: Öngörüde bulunduğum ve beni yanıltmayan safkanlardan biri. Geçtiğimiz yıl henüz Handikap 15 yarış koşarken tek önererek çok iyi yerlere gelmesini beklediğimi söylemiştim. O gün için beşincilikte kalsa da ardından katıldığı beş yarışta ikisi Grup mücadele olmak üzere üst üste beş birincilik elde etti. Benim için yeri ayrı olan safkan her ne koşulda olursa olsun geçilene kadar bankom olmaya devam edecek. Her zamanki gibi Mandarin diyor ve bekliyoruz. 

VELİ CAN KIZI: Birinci ve ikinci sahibinin anlaşmazlığı üzerine mahkemelik olup yaklaşık olarak on ay pistlerden ayrı kalan safkan ardından sekiz kez start alıp bir kez kazandı. Pist ve mesafe ayırt etmeyen kısrağın şimdiye dek on sekiz birinciliği bulunuyor ve bunun on üçü Selim Kaya idaresinde.  İdman pistindeki ışıltılı görüntüsünün yanı sıra kantarmasını en çok sevdiği jokeyinin kontrolünde koşacak olmasıyla bugün için şansının çok fazla olduğunu düşünüyorum. 

5.3.6.4.1 // 9.7.12
7.1.5
6 MANDARIN BANKO 
6.1.4
9.8.7
3.5.1.2.7.4 // 6.11.12

57.60 TL 
116.64 TL