Ankara bankom birinciliğe koşarken bayidekiler çayını yudumlayıp türkü söylüyordu. Bayide üç beş kişi vardı çünkü muhteşem bilgilerime güvenenler Gürsuyu banko yazıp tadını çıkardı. O üç beşi de yarıştan sonra önümde diz çöküp elimi öpmeye kalktı. Benimle dans edenlerin başı döner bu böyle biline. 

Bazı yeğenlerim Dayı Adana tahmini yap bayide toplandık seni bekliyoruz yazdılar. Şöhretim sürekli artıyor beni insanlar değil bayiler takip ediyor. Mükemmelliğim mıknatıs gibi yeğenlerimi etrafımda topluyor. Yalnız beğeni ve yazılar hala az bu benim moralimi çok bozuyor. Eskiden 50-100 beğeni gelirdi şimdi 20-30 beğeni geliyor böyle giderse üstün altılı bilgimi kendim için kullanacağım haberiniz ola. 

GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


ALWAYS TRUE: Şampiyon İngiliz atlarından Perfect Warrior'un anne kardeşi olan kısrak uzun süredir jokeyi Dorukhan Palaur nezaretinde sürdürdüğü nizam içerisindeki hazırlıklarında kısa ve uzun işlerinde elde ettiği derecelerle yeterli düzeyde olduğunu gösteriyor. Risk alıp güne tekle başlamak isteyenlerin tercihi olabilir. 

RIVERSSON: 23 // 35 ve 1000 // 1.02 1200 // 1.16 çalışarak şeklinde çalışmaları bulunan tayın hazırlıkları eksiksiz görünüyor. Anne kardeşleri Niğdeli ve Fiyo ilk koşularında birinciliğe uzanırken Nero Gatto ikincilikte kalmış. Bunlardan Niğdeli ise ilk iki startında da bu tayın jokeyi Gökhan Gökçe idaresinde zafere uzanmış. Ayrıca diğer anne kardeşi Fiyonun koşan taylarından Ayrton da geçtiğimiz yıl Grup 1 Ankara Kalesi Koşusu'nda birincilik kürsüsüne çıkmıştı. Kum çim ayırt etmeden koşmasını beklediğim Rivers Son'ın bugün birinciliğe yakın olduğunu düşünüyorum.