CRIMIAN WIND VE DİDACTİC

Bölünen ŞART 1 'de uygun gruba düşen safkan var olan şansını bir kat daha artırdığını düşünüyorum.

Yaptığı çalışmalar'da bu grubun en pişkin olan tayı sdaha önce'de şart 1 yarışa kayıt olmuş ama yarış sabahı yarıştan çıkmıştı o gün için yarıştan çıkma sebebi;

Sağ arka ayağındaki topallık'tan dolayı yarıştan çıkan için bu topallığın büyük bir sorun olmadığını düşünüyorum. Tedbir amaçlı yarıştan çıkarılıdığının altını'da ayrıca çizmek isterim.

Ayrıca sırf bu tay için Adana  dekleresi'ni pas geçen  Jokeyi 'nin sadece İstanbul'a bu tay için geldiğini özellikle belirtmek isterim.

Gelelim DİDACTİK' e  çok seri bir tay  olacağını düşündüğüm tayın idman pistinde'ki görüntüsünü'de çok beğendim. CRİMIAN WİND 'in herhangi bir sıkıntı yaşaması durumunda  bana göre kazanmaya yakındır.

ÇIKSALIN

Koşmasını sabırla beklediğim bir isim olan ÇIKSALIN uzun zamandır bu yarışa hazırlanıyor safkan oyle bir yarış nefesi topladı ki uzun zamandır 1000 metre galoplar 1200 metre galoplar yapmakta ayrıca 10 aydan beri muntazam şekilde idmanlarını çok sağlıklı bir şekilde sürdürmekte bir tay düşünün 10 tane 1000 metre ve 4 tane 1200 metre galop yapmış ve bu galopları git gide daha iyi ve daha artan bir forma girerek yapıyor. Sprintlerinden bahsetmiyorum bile !!!

Kısacası benim kıstaslarıma göre  bu grubu çok rahat geçmesini bekliyorum bugün için bu program'da en güvendiğim BANKOM.

DÖVER

Bugün koşulacak olan KINALI KUZU grubuna'da kayıtlı olan safkanın ilgililerini buradan kutlamak istiyorum. O yarış yerine bu ayakta koşmayı seçmeleri  çok iyi bir hamleydi. Bilinen üstün sürat 'ini bu yarışta bizlere bir kez daha göstereceğini ve start ile birlikte beyaz bayrak ayna yaparak kazanacağını düşünüyorum. Özellikle belirtmek isterim ki son yarışın'da kötü koşmasının sebebinin yarışı öyle tempolarda götürdü ki durmaması için mucize lazımdı resmen safkan uzun yarışı sanki 1400 metre'de yarışırcısına  tempolarda götürünce jokeyi son 300 'de safkanı daha'da üzmeden ele almıştı.

Kısacası DÖVER bu gruptan daha kaliteli bir isim ve bu grubu geçecektir BANKOM.