01 Mart Adana İdman Pisti ProgramıBankocu Adana Altılı Ganyan Tahminleri, At Yarışı Tahminleri, 22 Ekim

Dün yine bir şanssızlık yaşadık. Günün ganyanı ayağında size banko önerdiğim Kırkpınar'a bahis oynayıp zarardan kurtulduğunuzu umuyorum. Dördüncü ayakta Serseri ya da İmpulsive gelseydi 15-20 bin arası bir ikramiye alırdık. Benim bankolarımın öyle birinci ikinci atlardan seçilmediğini anlamış olduğunuzu kabul ediyorum. Ben banko yazarım kaçıncı at çıktığı beni bağlamaz.

Adana yarışlarıdan ilk ayak derece olarak daha iyi olan kilosu da uygun Aşk Denizi kuponu ufaltmak isteyenlere tek tavsiyem. İkinci ayakta sürpriz bekliyorum ve Eniskerem ile Artunyıldızı ilk iki önerim. Sürpriz beklediğim diğer koşu dördüncü ayak ben bu iki ayağa olabildiğince at yazacağım. Üçüncü ayak şablonumdaki dört atın dışına zor çıkar. Beşinci ayakta üst gruplarda koşan Kalantor, Gülenefe ve Es Anadolu arasında geçer. Günün bankosu olarak önereceğim isim ise hem yaşıtlarıyla hem de kendisinden büyük rakipleriyle yaptığı yarışlarda bu gruptaki diğer atlara göre daha iyi koşan ve Adana'nın en başarılı aprantisiyle koşan The Flamingo olacak.

Her zaman söylediğim gibi bütçenizin dışına asla çıkmayın ve her programı bulma ümidiyle paranızı bölmeyin. Benim gibi hoşunuza giden koşularda yüklenin. Zorlamanın gereği yok. Bol şans.


ALTILI TAHMİNİM

6 AŞK DENİZİ // 3.1
9.5.3.4.2.1 // 7.6
5.4.2.3
3.8.4.1.2.6
4.1.3 
1 THE FLAMİNGO BANKO

25.92 TL
103.68 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.