GANYAN TAHMİNİ

Ücretsiz ganyan tahmini için en doğru adrestesiniz. Türkiye'nin en iyi yarış sitesi, yarış severin 1 numaralı adresi Sihirli Kantarma, günlük en az 20.000 en çok 40.000 ziyaretçisine bedava hizmet sunuyor. Başarılı yorumları ile gönüllerde taht kuruyor. Ailemize hoş geldiniz. GANYAN TAHMİNİ NASIL OLUR?

Ganyan tahmini, yarış yazarının uzun soluklu gözlemleri, tecrübesi ve bilgisinin birleşimden meydana gelir. Lafı fazla uzatmadan size örnek bir yorum şablonu sunalım: 

Anadan kardeşi King Of Anatolian'ı dün gibi hatırlarım. Golden Tower'ı, İpeksu'yu, Manoush'u geçebilen bir at idi. Diğer ana kardeşi Gradeboy hala koşuyor ve de 700.000 TL kazancı var. Müslüm Çelik'le yaptığı makine çıkışlı son galobunda 800 metrede 24 - 50 rahat derece yaparken idman pistinde sağlam bir duruşu vardı. Keleşler de son zamanlarda atlarına Saadettin Boyraz ya da Ali Kaçmaz'ı bindirirken bugün Müslüm Çelik'i bindirmişler. Gerçekten çok beğenimi kazanan Rotasız Seyyah'ı maiden koşuda kafadan riske girmeyi sevenlere tek öneriyorum.

Yorumlara dikkat edecek olursanız çok detaylı bir şekilde bütün bilgiler veriliyor. Galobundan tutun da safkanın orjin bilgilerine kadar, son yarışından daha önceki performanlarına kadar ne ararsanız bu tahminlerde var. 

Orjinden tam bir uzuncu olan Malones, ara verdikten sonraki yarışlarında kısa mesafelerde koşturulmasının sebebi safkanı çok da fazla yıpratmamak. 1200 metrede 1.04 - 1.17 rahat yaptığı galobunun arkasından bir de 400 metre 27 rahat sprinti olan kısrak çok iyi hazırlanmış. Tam da mesafesinde usta jokeyiyle koşacağı yarışta bir başka tekim olacak. 

Son yarışında çok az bir farkla Dedeseydo'ya geçilip sonra Oğuzboylu'yu, Ateşbibi'yi geçen safkanın bugünkü rakipleri daha zayıf gibi görünüyor. Çok sıkılmadan yaptığı hazırlıklarla normal şartlar altında bu grubu geçmesi gereken safkan gün içindeki bir başka tekim olacak. 

Buradaki Evergrande, Batumi ve de Sun Of A Day'le kafa kafaya girip ikinci olduğu günde tam hızını almışken Evergrande'yle çarptı ve bir an için aksiyonlarında bozulma oldu. Bugünkü yarışa Müslüm Çelik'le yaptığı 600 metrede 25 // 37 rahatlık çalışmayla girecek ve de jokeyi o gün kazandığı Evergrande'ye binmiyor. Birbirine denk atların koştuğu yarışta jokey tercihiyle benim en ön sıradan önereceğim at olacak. 

Uzun arası olmuş olsa da buradaki tüm atlardan daha iyi, daha süratli ve de daha güçlü. Adana'daki çalışmaları da müthiş. Galopları ve de sprintleriyle kusursuz bir çalışma programı var. Uğur Temur da Adana'da böyle atlara binmeyi ve de kazanmayı seviyor. Zaten Vefa İbrahim Aracı da bu işi Türkiye'de en iyi yapan ekürilerden biri. Bu sebeplerden ben Cogeneration'dan çok iyi bir yarış bekliyorum. 

Kopenhag gibi grup yarışlarda boy göstermiş ve de kazanmış bir atla anadan kardeş olan Kekova'nın babası Pyramos'u da dün gibi hatırladığımı söyleyebilirim. İlk beş yarışında üç tane açık koşu kazanmıştı. Çok süratli bir at idi. Ben özellikle bu safkanın idman görüntülerine ulaştım ve tıpkı babasına benzediğini gördüm. Biraz orta kulvarlardan çıkıyor olsa da bir anda ön tarafa gelip çok süratli bir yarış yaparak kazanabilir. 

Biz size düzenli olarak ganyan tahmini ulaştırmaya gayret ediyoruz. Bütün yazarlarımız sizler için her gün dersini çalışıyor ve bilgisini konuşturuyor.