Bursa'da az atlı cazip durmayan bir program var. İlk iki ayak çok at koşan yarışlar ki biz buralarda sürpriz aramayı tercih edeceğiz. 

İlk ayakta totosu iyi olan atlara oynamak daha mantıklı geliyor bana. Diğerleri çok istikrarsız ve kötü koşuyor. Küçük oyunlarda Eküriler, Yaprak Kız, Hüraslan yeterli.

Wow So Cool gördüğü üç koşudan sonra bu defa daha uygun grupta koşuyor. Az atlı yarışta geçen gün koşudan çıkartılıp bu yarış tercih edilen Tarsanas en yakın rakibi olacaktır. 

Runner Cat formunu buldu ve Rüzgar Eto'yla arasında altı kiloluk bir avantaj olacak. Özcan Yıldırım da sadece bir koşu için gelmiş bence ikisi yazılarak bu ayak geçilebilir. 

Demirçocuk geçen yarışında on boy geç çıkmıştı ve çok yakın ara kaybetmişti. Zaten o gün normal çıkış yapsa rahat bir o kadar fark yapabilirmiş. İlgar Tay mükemmel bir geri dönüş yaparak iki koşu üst üste kazandı. Son kazandığı yarışta da tek önermiştim zaten. Bugün de kuponlara yazılmalı. En son olarak da sürpriz bir at yazalım. Deniz Kurtel'in atı Turbo'nun yavrusu Urla Destanı.

Ontuğ son koşusunda çok rahat kazandı. Aslında bu gruplardan çok daha iyi ama üst üste kötü yarışlar yapınca o gün kuponumuza yazmamıştık. Bugün de çok uygun rakiplerinin yanında kazanabilecek güçte. 

1.7.6.10 // 5.4.9.8
9.4.5.6.8.7.1.2

2 WOW SO COOL // 4

4.1

3.1.6
1 ONTUĞ // 3.6


14.40 TL
138.24 TL