Yabancı Otorite Yurtdışı Yarış Tahminleri

Son koşusunda Grup 2'de çok zorlu rakipler arasından altı boy farkla 11.lik yaparak ayrılan Mrs Gallagher bu defa çok müsait grupta kazanacaktır. Jokeyi Silvestre De Sousa ile banko öneriyorum. Yine Silvestre De Sousa'yla koşacak olan Paradise Cove her yarışında formunu daha da ilerletip 5 boy farklı bir birincilikle maidenden çıktı. Alternatif tek olarak yazabilirsiniz. 

Yabancı Otorite Yurtdışı Yarış Tahminleri

1 MRS GALLAGHER BANKO
1.4.3.7.12.8
4.1.3.7.6
4.8.7.1.5
6 PARADISE COVE // 7.2.1
3.1.4.7.8.11

36 TL 
144 TL 


8 Temmuz'da İzmir Şirinyer Hipodromu'nda gerçekleştirilen sekiz koşulu yarış programı tamamlandı. Plase ve sürpriz safkanların ağırlıklı olarak kazandığı program da ikramiye de cazip bir hâl aldı.

Günün ilk ayağında aprantisi Mahir Şahin idaresinde bitiriş çizgisini rakiplerinden önde geçen Mutlan Butlan %8 AGF oranı ile tatlı bir sürprize imza attı. İkinci ayakta son metreleri kıran kırana bir mücadeleye sahne olan koşudan aprantisi Burak Koçoğulları'nın kontrolünde burun farkı ile galip ayrılan Red Eye ise %6 AGF oranı ile yarış programındaki ikinci sürprizin gerçekleşmesine sebep oldu. Günün üçüncü ayağında bu kez sahneye çıkan isim Barış Kurdu idi. Yeni aygırlarımızdan Taliphan'ın koşan ilk taylarından olan Şahinkardeşler, yarış severler tarafından AGF oranı yönünden beş atta beşinci sırada değerlendirilmişti. Kalan ayaklar ise Razyana, Kızımaslı ve Kışgülü şeklinde favori ve plase atlarla sonuçlandı.