Günün idman pisti programına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:
Kara Kamçı Kocaeli Altılı Ganyan Tahminleri, Yorumları, Analizleri, 

Selam sevgili dostlar Kocaeli pistinde bol sürprizli bir programla karşı karşıya gibiyiz Hemen hemen denk güçteki safkanların mücadelesi olacak şimdiden herkese bol şans.

Günün Birinci Koşusunda İstanbul pistinde iki çim yarışı gördükten sonra geçen sene burada birincilikleri buluna İLKSEN Kantarmasını tanıyan jokeyi ile ilk isimdir. Burada bir safkandan bahsedeceğim bir yarış gören KODAMAN Bu pistte başarılı yarışları ile geçen sene adından söz ettirmişti. Bugün hazır olduğu takdirde Günün bombasını gerçekleştirebilir. HASAN ABİ, RİO KARNAVALI, ve hafif kilosu ile GÖKDERE Bu koşuda şanslı olabilecek diğer şanslı safkanlardır.


Günün İkinci Koşusunda Son yarışı çok etkili olan POWER KİNG Bugün bu koşuda favorimdir. Potansiyeli çok yüksek olan ve iki yarış gördükten sonra formunu üst seviyelere taşıyan ALL ACCOUNTED FOR Usta jokeyiyle ikinci şanslı gördüğüm safkandır. Sürekli tabela içerinde dolaşan KOSTANAY, İstanbul pistinde çalışmalarında iyi dereceler çıkartan TAMERCAN, son yarışında yeniden kıpırdayan KIZIL KOURGAN sırasıyla düşünülmelidir.

Günün Üçüncü Koşusunda Son yarışında tek verdiğim ama anlamsızca koşan KIRBULUT Bugün uygun grupta tekrardan ilk atımdır. Zaman zaman ters yarışlar koşabilen BİRÜMİT ve son yarışında sonlarda teslim olan BABAESKİ Favorinin en ciddi rakibidir. Koşunun sürprizini ise MY CEM'den bekliyorum.


Günün Dördüncü Koşusunda NURLUTAÇ, SEVEN SİSTERS Deyip gececeğim.


Günün Beşinci Koşusunda Bu mesafede en iyi dereceye sahip olan ATESKUSU İlk atımdır. AKINŞAH, LEMNOS, BEDWULF Daha sonra.


Günün Altıncı Koşusunda Son yarışında kısa mesafeden etkilenen ve sonlarda güçlü gelen DARK CHOCOLATE Bugün farklı koşmasını beklediğim bir isim. Bir yarış kazandıktan sonra son yarışında sorun yaşayan SHERMAN OAKS Bu koşu için yeterlidir. Daha sonra FLY TIME Düşünebilirler.


Altılı Ganyan Şablonum

5-8-6-1-7
11-5-1-7-3
3-4-2-6
7 NURLUTAÇ //8
5-4-9-6
13-10//3
           
                                        48//144 TL Bol şans.