YAĞIZINOĞLU Bu tip mesafelerde başarılı yarışları olan safkan son yarışında sonlarda güçlü gelmesine rağmen yetiştiremedi. Bugün mesafenin 200 metre uzaması avantaj gibi görünüyor hazırlıkları çok iyi olan isim bugün ideal mesafesinde kazanabilir.

MY BABOŞ İki yarış önce starttan çıktıktan sonra devrilme tehlikesi yaşamasına rağmen üçüncülükte bitiren bir önceki yarışında sert rakipler arasında varlık gösteremeyen isim bugün koşu içinde terslik yaşamaz ise kazanması sürpriz sayılmaz.

DEMİRCENK son üç koşusunu uzun mesafede koşup birisinde ikincilik elde eden safkan zaman zaman bu mesafelerde de başarılı yarışlar koşmuştu. Bugün grup dişine göre hafta içinde 25//39 rahat yaparak formunu üst seviyelere taşıyan isim bugün günün sürprizini gerçekleştirebilir.

HERE TO FLY Bu pistte iki yarış kazandıktan sonra GR-1 Koşup tabela dışarısında kalan isim ara verip dinlendirildi. Bugün sert rakiplerine rağmen İyi bir bekleme yapıp sprintini tutturabilirse koşuyu kazanabilir.

PENGUEN Bu tip mesafelerde her pistte başarılı olan safkan bu tip gruplarda sürekli  tabela içerisinde dolaşıyordu. Son yarışını uzun mesafede tabelaya yakın bitirdikten sonra hafta içinde kaba kumda 23//36 rahat yaparak ne kadar formda olduğunu belli etti. Yeniden tercih ettiği jokeyiyle ilk atımdır.

ADIVAR Sürekli sert gruplarda koşan son yarışında ise Ş-3 Koşup 1.26.39 yaparken bu gruptan daha iyi derece çıkartan isim bugün dişine göre rakipler arasında günün bankosudur.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

3-9-8-5-11-7
6-12-5-9-11-4
4-1-8-11-10-5
1-HERE TO FLY//3-4
8-5-2-9
1-ADIVAR
                                                       51//155TL Bol şans.