Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

Yeğenim bugün çerez gibi Ankara bülteni var ama araba parası verir haberin ola. Halis yeğenim her ne kadar dün beni yanıltsa da bugün Yılmabaşar'la resital yapmasını bekliyorum. Ahmet yeğenim son ayakta babalar gibi bir yarış kazanacak ama seni gardaşını da yaz. 

ÇIRAK Yarış hayatın da koştuğu dört koşuda iki çim iki kum olmak üzere dört koşu koşan iki çimde tabelaya yapamazken iki kum koşunu rahat şekilde kazanan safkan 29//44 çok rahat yaparak hazırlıklarını da tamamladı. Bugün usta jokeyi ile kazanmasını bilecektir günün ilk bankosu. 


BABA METİN Sürekli orta mesafeli koşularda koşup sürekli tabela içerisinde yer alan, Adana pistinde son koştuğu 1900 metre çim pistte yarış içinde bir kaç defa faule maruz kalmasına rağmen koşudan ikincilikle ayrılan safkan mesafeye uyumunu da ortaya koydu. Bugün uygun rakipler yanında ikinci altının bankosu dur.

Günün ilk ayağında çim pistte daha etkili yarışlar çıkartan SANAY üç yarış önce kazandıktan sonra arkasına güzel bir ikincilik sığdırdı. Son koşusunu kumda koşup ölçü olmayan safkan ilk atımdır. İlk koşusunu rahat şekilde kazanan LAZPACI bu safkanın ilk rakibidir. Günün ikinci ayağında son iki koşusunda biraz gerilerde kalıp kötü görünse de bugün dişine göre rakipler arasında YOUNG BOND uygun grupta ilk atımdır.  Günün üçüncü ayağında bir yarış görüp tabela dışarısında kalsada bu hafta çok etkili dereceler çıkartan UNDAUNTED FOR günün alternatif tekidir. Günün dördüncü ayağında Son iki koşusunu kazanan HERGELE tekrardan eski formunu buldu ilk atım dır. Son yarışını kazanan TİBET üstüne koyarak bu yarışa katılacak bu safkanın en ciddi rakibidir. İki yarış önce kazanan son yarışında ise jokeyini düşüren ZAMAN YOLCUSU buranın sürprizini gerçekleştirebilir. 


Günün beşinci ayağında geçtiğimiz yıllar da daha sert rakipler arasında birincilik ve tabela çıkartan ÇARÇIRA uygun grupta start alacak bu yarış için yaptığı 23//36 rahat galobun da formunu da tam olarak yakalayan safkan günün bankosudur. Son ayağın sıralamasını şablonda görebilirsiniz.


KARA KAMÇI AT YARIŞI TAHMİNLERİ