En Son!

6/recent/ticker-posts

TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİBir Kez Daha Yıldızhan Star Banko

Günün ilk ayağı zorlu maiden mücadele ile başlayacak yapmış olduğu koşular bakımından gruptan daha iyi olan Amcabeykaya ve Bedri ikilisi küçük ve misli kuponlarda risk alınarak yazılabilir. Geniş kuponlarda hepsi yazılarak risk alınmamalı.

Günün ikinci ayağında son koşusundaki kötü performansı göz ardı edilecek olursa Veliaht yatkın olduğu pist ve mesafede ön plana çıkıyor. İstikrarlı Oğlum Ozan, ekürili Kostanay ve bir diğer formda safkan Hercules öncelikli olarak değerlendirilebilir.

Son startında çok güvenerek banko önerdiğimiz Yıldızhan Star bu kez daha uygun rakipler ve daha müsait kilosu ile günün bankosudur.

Az safkanın start aldığı dördüncü ayakta vermiş olduğu araya rağmen mesafenin kısalığından ötürü nefes yönünden etkilenmeyeceğini düşündüğüm Astana ve eküriler yeterli olacaktır.

Günün bir diğer maiden mücadelesine sahne olacak beşinci ayakta hazırlıklarını beğendiğim Recepcan, Magbey ve Dededoruk üçlüsü küçük ve orta ölçekli kuponlar için yeterlidir.

Günün son ayağında ise kalite safkan Atasoy ve yine Taniyit ekürisine ait olan Nasuhoğlu ikilisi rakiplerinden bir adım önde duruyorlar. Kuponu sağlama almak isteyenler Fordta Tek ve Fenerlican ile kapatabilirler.

Dördüncü ayakta start alan ASTANA'nın yarıştan çıkacağı bilgisi üzerine kalan ayakları kapatarak iki bankomun kazanmasını ve sürpriz neticeler çıkmasını bekleyeceğim. Arzu edenler çizgi öncesi oyunumun üzerine tuttukları safkanları ekleyerek bütçelerine göre kupon oluşturabilirler. 

1,4 // 8,6,2,3,7,5
1,2,6,10,8,4 // 5,7,9
8 YILDIZHAN STAR BANKO
3 JUST RUN BANKO
6,4,5,2 // 3,9
1,7 // 6,4,2

5.76  TL
155,52 TLYorum Gönderme

0 Yorumlar