İZMİR TAHMİNLERİM

İlk ayakta El Fuego gruptan çok üstün bir at. Gördüğü yarıştan sonra daha da iyi duruma gelmiş olmasıyla benim favorim. İlk koşusunda kolay kazanan Naldökenli Gagkoş'un gerçek yarışını bugün göreceğiz. İn The Navy de toparlandı artık kazanacak durumda. Bu üç atı küçük kuponlar için tavsiye ediyorum.

İkinci ayakta maiden yarış olduğundan ben dereceye göre üç atı öne aldım; Torunum Ece, Altın İklim, Tuncal Hanım. Birkaç da sürpriz ilavesiyle bu ayağı geçeceğim.

Kazandığı jokeyiyle kazandığı mesafeye dönmüş olan Tralles Girl koşudaki her şeyin lehine gelişecek olmasıyla birincilik için en büyük adayım. Alternatif tek yazılabilir.

Pepito'yu daha önce de önermiştim. Bugün artık alıştığı mesafede hem de Özcan Yıldırım'la kazanacağını düşünerek banko öneriyorum.

Beşinci ayakta Mehmet Kaya'ya da bir yarış vermek adına daha evvel birkaç kere kazandığı Dinçbey ile bugün de öndeki tempodan ötürü çok şanslı olacağına inanıyorum ve alternatif tek öneriyorum.

Vanlımaho adeta Mustafa Çiçek'le bütünleşti. Son iki birinciliğinde de hiç zorlanmadı ve bugün de istikrarsız atlarla koşacak. Bir başka alternatif tek olabilir.

4.2.5 // 7.3
11.1.12 // HEPSİ
1 TRALLES GİRL // 4.2
5 PEPİTO BANKO
4 DİNÇBEY // 3.1.7
3 VANLIMAHO // 2

0.36 TL
86.40 TL

KOCAELİ TAHMİNLERİM

Bugün Kocaeli'de Astana'nın da koşudan çıkartılmasıyla Jettay ve Just Run ekürilerinin kazanmasını bekliyorum. Veliaht'ın bugün lehine şartlarda son koşusunu unutturacağına inanıyorum. Haşmet aradığı mesafe ve grupta çok şanslı. Son ayakta 1200 metreyi en iyi koşan at olan Fordta Tek de alternatif tekim.

Geniş yorumlu tahminlerim İzmir'e olacaktır. Herkese bol şans dilerim.


4.6.2.8.1
1.9.10.6.2.7
2.7.8
1 JETTAY BANKO
2.6.5.4
6 FORDTA TEK // 1.2.3.4.7

129.60 TL