En Son!

6/recent/ticker-posts

27 Ocak Şanlıurfa Gazete Tahminleri

Teoman 01 Ankara At Yarışı Tahminleri

İlk koşusunda ekürisi kazanırken ikincilikte kalan ve düz aksiyonlarıyla dikkatimi çeken Bilgeprens, en az kendisi kadar iyi durumdaki ahırdaşı ile koşacak olmasından ötürü ilk bankom. Kısa Vade ve açık yarışların ardından vites düşürüp şartlı koşularda boy göstermeye başlayan Zealous Line son startında üç boy oyalanmasına rağmen koşuyu tabelanın dibinde bitirdi. Günün alternatif teki olarak önerdiğim bu safkanı küçük kuponlarda risk edebilirsiniz. 

Işkınat'la tam kardeş olan Özayberk usta pilotu Halis Karataş ile farklı koşacaktır. Ben çalışmalarında da beğendiğim bu tayı alternatif teklerden biri olarak tavsiye etmek istiyorum. Koşudaki tek ve en ciddi rakibi ise ilk iki koşusunda eşgaliyle ilgimi çeken ve görüntüsünü yarışlarına da yansıtan Gürhanşah olacaktır. 

Günün son ayağında ise taylık döneminden beri uzun mesafede daha iyi koşacağını düşündüğüm ve 1900 metre çim pistte Mücbir arkası ikinciliğinde göz doldururken yanılmadığımı gösteren Baba Metin bu kez usta pilotunun da tercihi ile günün bankolarından biridir. Bu atın annesi Alegra şu anda aygırlık yapan Atak ile tam kardeştir ve Atak 3400 metrede bile yarış kazanmıştır. Uzayan her mesafe işine gelecek olan Baba Metin'e ben çok güveniyorum. Yorum Gönderme

0 Yorumlar