En Son!

6/recent/ticker-posts

KARA KAMÇI ŞANLIURFA AT YARIŞI TAHMİNİ


                             
ROJHAT KIZI 1700 metre mesafede bu pistte kazanırken sürpriz yapan safkan daha sonra 1400 metrede ikincilikte kaldı. Kısa bir ara vererek dinlendirilen isim son çalışmasında da 29//55 çalışarak yaparken fazla sıkıştırılmamış gibi görünüyor. Bugün ideal mesafesinde koşacak olması ve hafif kilosu ile günün Teklerinden olabilir.

KEŞANLI KEMAL Verdiği bir senelik aranın ardından art arda yarışlar koşarak formunu yakalayama çalışan son koşusunda Geç çıkmasına rağmen koşudan dördüncülükle ayrıldı Bugün koşuyu yakın takip edip aprantisi de hata yapmaz ise kazanabilir.

VİCTORY STAR Uzun aradan sonra yarış gören safkan geçtiğimiz yıllarda bursa pistinde çok başarılı yarışlar koşmuştu. İdmanlarını da düzenli şekilde sürdüren isim son işinde 24//49 Hafif çalışarak yaparken formunu yakaladığını belli etti. Günün sürprizine aday isimlerin başında geliyor.

SERHOŞ DEDE Son iki yarışında KV Yarışlar koşup buradaki rakiplerinden daha sert rakipler arasında tabela dışında kalan fakat üç yarış önce kazanan ve bu mesafede başarılı yarışları da olan isim bugün uygun grupta kantarmasını tanıyan jokeyiyle kazanma şansı çok yüksek görünüyor.

EMİNBEY Son yarışında uzun mesafede sonlarda çok dinç gelmesine rağmen koşuyu ikincilikle tamamlayan safkan biraz da sprintini geç attı. bugün sprint mesafesine ayarladığı  taktirde uygun kilosu ile kazanabilir. ilk atımıdır.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM
5-ROJHAT KIZI//3-2-11-9
11-KEŞANLI KEMAL//1-12
10-2-5-13
4-5
7-9-4-2-1-5-6-12
14-18-1-8
                                               10.24//153 TL Bol şans..
Yorum Gönderme

0 Yorumlar