En Son!

6/recent/ticker-posts

KARA KAMÇI BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ


                          

MOON BROTHER Kısa mesafeli başarısız yarışlarının ardından iki uzun yarışın ilkinde H-14 koşup dördüncülükte kalan safkan son yarışında ise Ş-3 koşup başarısız oldu. İzmir pistinde 24//50 HR Yaparak bu koşu için hazırlıklarını tamamlayan safkan uygun grupta İLK Atımdır.

BALBALLI Buradaki rakiplerinin çoğundan daha sert rakipler arasında sürekli başarılı yarışlar çıkartan isim Dişine göre rakiplerle mücadele edecek. Sonlarda atacağı sprintle koşuyu kazanacağını düşündüğüm isim alternatif tek olarak kuponlara yazılabilir.

GÜVENBEY Bu pistte Bu mesafede Atom adam arkasına ikincilik elde ettikten sonra sert grupta hiç bir varlık gösteremeyen safkan bugün dişine göre rakiplerle mücadele edecek. V. Yücel ile 28//43//57 Rahat yaparak hazırlıklarını da tamamlayan isim sürpriz yapabilir.

NİNOŞUNOĞLU Son yarışını kazanırken çok formda görünen safkan bugünde uygun rakipleri ile mücadele edecek. Önde numarayı alırsa bir çırpıda bitirebilir. ilk atımdır.

MAGLEW Koştuğu son beş koşusunu kazanan safkan için fazla söze gerek yok sertleşen rakiplere rağmen yeniden ilk atımdır.

ARCHMAN Son yarışında çok sert rakipler arasında üçüncülükle yetinen safkan bugün Daha uygun rakipler arasında koşacak. 24//36 yaparak hazırlıklarında da çok iyi dereceler çıkardı bugün kazanması normal sonuç olabilir.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6-MOON BROTHER // 2
3-BALBALLI // 1-4-7-8
6-1-2-5-7
2-1-6
1-10-2-9-4
3-7-9
                                   13.5//135TL Bol şans.Yorum Gönderme

0 Yorumlar