En Son!

6/recent/ticker-posts

BANKOCU AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Dünkü tahminlerim dörtte kaldı ama Mazlum Pir Demir'in ne kadar kötü at bindiğini de söylemeden geçemeyeceğim. Ola ki kuponumuz devam etse hiç yoktan bizi yatıracaktı. Apranti kardeşlerimizin daha dikkatli olmaları gerekiyor çünkü önlerinde çok uzun bir yol var. Aksi taktirde yok olup giderler örnekleri çok. Yarış severlerin ahı kimsede kalmaz. 

İlk ayakta Ateşin Rüzgarı günün ilk tek adayı. Neden derseniz bu atın orjini uzun mesafe. İstanbul'daki ikinciliğinde de çok beğendim. İlk ayaklardan korkarım hep yoksa banko yazardım.  

İkinci ayakta Balballılı tam istediği şartlarda istediği gibi grup buldu. Yarış çok hızlı gidecek ve kısa bir sprintle kazanacaktır. Günün ikinci alternatif teki olarak yazılabilir. 

Üçüncü ayakta istikrarlı iki at var; Özbilgin, Atom Adam. Geri kalanının ne zaman ne yapacağını bilmek zor bu sebepten küçük oynamak isteyenler ikisini yazsın. Ben iki at daha ilave edeceğim.

Kısa mesafede zor bir yarış daha önde Ninoşunoğlu yanında Büyükdüşün olacak geriden de Yücelir ile Mert Adam gelir. Öncelik arkadan geleceklerin ama hepsini yazmakta fayda görüyorum. 

Ara vermiş olsa da Atmaca Kız bu gruplardan iyi bir at. Maglew üst üste koşuyor yorgunluk belirtileri olacaktır. Veliaht Betül geçen defa koşuyu boş geçti. Adını hiç duymadım. Bu üçüne öncelik veriyorum. 

Son ayakta Count On You benim üçüncü alternatif tekim olacak. Bir önceki yarışında sebepsiz yere koşudan çıkarılmıştı. Öğrendiğime göre sahipleri de o gün kazanmayı bekliyormuş ve duruma çok öfkelenmişler. Bu defa yine hedef yaparak hazırlanmış olmalı. 

2 ATEŞİN RÜZGARI // 6.4
3 BALBALLILI // 4.7
2.1 // 3.5
6.1 // 2.4
4.1.5.9.10
2 COUNT ON YOU // 5.3

129.60 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar