En Son!

6/recent/ticker-posts

Kara Kamçı İstanbul At Yarışı TahminiSevgili dostlar koşu karakterlerini henüz bilmediğimiz MAİDEN koşularda yorum yapılmamıştır. Sıralamayı şablonda görebilirsiniz Şimdiden herkese bol şans.

Günün Birinci Koşusunda Üç yarış önce bu pistte ve bu mesafede kazanırken buradaki iki ciddi rakibini de geride bıraka  BUNGALOW bu koşu için iç pistte 24/37 rahat galobun da çok dinç göründü kilo avantajını da elinde bulunduran safkan ilk atımdır. Bu mesafe de kazandığı yarışlarda grubun hemen hemen en iyi derecesine sahip olan SATEN yeniden toparlandı bu koşuda ikinci şans verdiğim safkandır. Numarayı aldığı koşularda şansı çok artan EZOP KAHRAMANI son iki koşusunda çok iyi koşarak birisini kazanmasını bildi kilo avantajı elde etmek için apranti indiriminden de faydalanan safkan denk rakipler arasında tekrardan çıktığı gibi kazanabilir. 

Günün Üçüncü Koşusunda hayatının ilk koşusunu bu pistte 1000 metrede 100.62 yaparak kazanan farklar az olsada fazla zorlanmadan kazandığına inandığım AFTER PARTY bugün usta jokeyi ile küçük kuponlara tek bırakılabilir. Rakip arayanlar iki koşusunu da çim pistte koşan bu safkanı geçecek performansa sahip olan HAS değerlendirebilirler. Günün Dördüncü Koşusunda verdiği yedi aylık aranın ardından koştuğu ilk koşuda son ana kadar direnen fakat koşudan ikincilikle ayrılan kalite safkan BORANTAY Sekiz kilo eksik koşacağı koşuda güzel eşgali ile banko önereceğim. Baktığımız zaman günümüzde koşan Anne kardeşlerinden BALLIKAYA bu tip ve kısa mesafeli yarışlarda Grup koşularda birincilik ve tabelaya girme başarısı göstermişti. Bu kez daha hazır gireceği koşuda hazırlıklarını tamamlayıp kenter şekilde hazırlanan bu safkanın birincilikle tanışacağını düşünüyorum. İlk altıda şablona tek bırakacağım. Dileyenler son koşusunda sert grupta üçüncülük elde ederken iyi derece çıkartan ALTIN AKAR değerlendirebilirler.

Günün Altıncı Koşusunda verdiği bir senelik aranın ardından kazanırken birazda kondusyon eksiğine yenik düşen MAVİDALGA o gün çok kolay rakipler yanında biraz zorlanmıştı. Açıkçası geçileceğini zor düşündüğüm safkanı küçük kupon yapanlar tek bırakabilirler. Olur da koşu içinde bir aksilik yaşanırsa  Yıkmayı düşünüp oyunu paraya götürmek isteyenler Kalitesine inandığım ABUŞ ve çok sık koşturulmasına rağmen bu koşuda sevdiği pistte farklı koşacak olan AMANKAYA değerlendirebilirler.


Günün Yedinci Koşusunda iki yarış önce bu mesafede kazanırken şampiyon BLAZE TO WİN bu tip gruplarda ve uzayan mesafede her zaman bu safkanlar yanında şanslı olacağını gösterdi. Bu rakipler Günün diğer alternatif teklerinden dir. Sürekli grup koşularda koştuktan sonra son yarışını Ankara pistinde kazanan DEDEMŞAH ikinci şans verdiğim safkandır. Bu safkanların eksik koşması halinde MARVELOU SIRON daha sonra şanslı olacak safkandır.

Günün Sekizinci Koşusunda son iki yarışını Kocaeli pistinde koşup kazandıktan sonra kötü koşan GÜLENYÜZ bu pist ve mesafede üçüncü olduğu koşuda 60 kg ile 2.18.75 yapmıştı. Bu koşu için yeterli dereceye sahip olan safkan bugün ilk atımdır. Yarış yaşamına kısa ve orta mesafeli yarışlarla başlayan AKSAKAL biraz sıkıntılı koşular çıkarmasına rağmen tabelaya girme başarısı gösteriyordu. Çıktığı uzun mesafeli koşularda orjinin de hakkını veren safkan bugünde bu koşuda rakiplerine göre bom boş kilosu  birinciliğin en güçlü adaylarındandır.  

Günün Dokuzuncu Koşusu bugüne kadar koşu kazanmasa da sürekli sert gruplarda start alan MY NUMBER son işinde ağır kilo kaba kumda 24/37 yaparken fotoya çok diri girdi. Bugün şeytanın bacağını kırabilir. Karışık koşu olduğu için sıralamayı şablonda görebilirsiniz.

KARA KAMÇI AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Yorum Gönderme

0 Yorumlar