En Son!

6/recent/ticker-posts

TEOMAN 01 AT YARIŞI TAHMİNLERİAdana'da Bankom Son Ayakta

Uzun süredir maidende dolanan ve artık veda vaktinin geldiğine inandığım Malta Şahini yeterli hazırlıkları ve formda jokeyi Akın Söze idaresinde kazanmaya yakın gördüğüm safkandır. Güne tekle başlayarak risk almak isteyenler değerlendirebilirler.

Günün ikinci ayağı programda sürpriz bir sonuç çıkma ihtimali en yüksek yarışlardan birine ev sahipliği yapıyor. Ben burada tüm safkanlara eşit şans tanıyorum. Sıralamam şablonumda olacaktır.

Müslüm Çelik idaresinde elde ettiği son beşinciliğinde baş burun tabela dışında kalan ve artık Adana pistini de yeterince tanıyan Guilty Pleasure birinciliğin en güçlü adayıdır.

Kalite ve performans olarak grubun üstünde isimler Akyıldırım ile Oğlum Beratım ikilisi arasında cereyan etmesini beklediğim birincilik mücadelesinden az hata yapan galip ayrılacaktır.

Bu kez Ahmet Çelik idaresinde mücadele edecek olan Lokomotif startla birlikte aldığı liderliği son metrelere kadar korumasını beklediğim isim. Geriden gelecek olan rakiplerine direnecektir ve aynaya kadar da mücadelenin içinde kalacaktır.

Uzun süredir takibimde olan ve hakkında sürekli bilgi topladığım James Bond beklediğim yarışı son startında yaptı. Artık Adana pistine de uyum sağladığını düşünürsek bugün kazanması sürpriz sayılmayacaktır. Jokeyi Mücahit Bayır'ın yarış içerisinde fazla geri beklemeden iyi yer tutacağını ve fotoya rakiplerinden önde uzanacağını düşünüyorum. Günün bankosudur.

9 MALTA ŞAHİNİ // 8,5,3
11,8,1,9,7 // 2,3,5,4
8,11,2,5,3,9
6,1
6,2,1,8,5
14 JAMES BOND BANKO18 TL
129.60 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar