En Son!

6/recent/ticker-posts

TEOMAN 01 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Grubun üzerinde bir at olduğunu düşündüğüm ve Adana'ya geldiği günden bu yana istatistiki olarak da bunu ispatlayan Perhane bugün de rahat kazanır. Günün bankosu olarak öneriyorum.

Son koşularında hakkında iyi duyum aldığım ancak görüntüsünü koşuya yansıtamayan Çıkmangülü, süratli isim Tezgel Gür, bu grupta iş yapabilecek potansiyeldeki Dalgacı, gruba nazaran ağır kilolarına rağmen kaliteleriyle Atılım ve Bilbilan, kıpırdanan Sır Perdesi ve gerçek gücünü sahaya yansıtması halinde sürpriz bir sonuca imza atabilecek olan Göz Ağrısı bu ayakta ayrımsız yazılmalıdır.

Önde sert bir tempoyla gidecek Ateş Kuşu ve düzlükte onu geçmeye çalışan Laguardia'ya ilaveten klasını sahaya yansıtabilirse Forever Here bu koşuda şanslı olabilecek isimlerdir. Özellikle ince oyunlarda Ateş Kuşu ve Laguardia ikilisi ile geçilebilir.

Günün bir diğer zorlu mücadelesinde her ne kadar Kadhan kağıt üstünde ön planda görünse de Şahingöz, Harputhanı, Poyraz Ateşi ve Asaletli gibi safkanları da ihmal etmemek gerekiyor: Yani bu ayak tam bir cadı kazanı.

Beşinci ayakta taylar arasında özellikle Downtown ve Scamp bugüne kadar ortaya koydukları performans açısından rakiplerinden daha üstün bir grafik çizdiler. Ben küçük ve misli kuponlar için ikisinin yeterli olacağını düşünüyorum.

Günün son ayağında Byzaza son startında Ahmet Çelik'i çok uğraştırmasına rağmen kendisini aynaya atmasını bildi. Bugün üzerine ekleyerek mücadele edecektir ve şüphesiz birinciliğin en güçlü adayı konumundadır. Hakkında güzel şeyler duyduğum Baba Hamit ve uzunu bulan Eas bu ayakta öncelik verilmesi gereken safkanlardır.


4 PERHANE BANKO
8,5,4,2,1,7,9
4,3 // 7
5,3,2,4 // 1
2,1 // 4,6,5
2,1,5 // 3

20.16 TL
126 TL

Yorum Gönderme

0 Yorumlar