En Son!

6/recent/ticker-posts

Bankocu Bursa At Yarışı Tahminleri

Bankocu Bursa At Yarışı Tahminleri

Çok iyi orjiniyle Kılıçalp benim ilk ayakta öne çıkardığım at. Bu yarışa dereceli galoplarla hazırlanan Boylam ise en ciddi rakip konumunda. Küçük kuponda ikisi yazılıp geçilebilir. 

İkinci ayakta ise birkaç yarış önce Şahin Tepesi, Elanilim, Abuş ve İlgilge ile fotoya dip dibe giren Sheshbesh bu kez müsait rakipler arasında yeterli hazırlıklarıyla favorimdir. Bu yarışa baktığımda o kadar iyi jokey varken neden İbrahim Ketme Karaüzüm'e binmiş diye düşündüm ama biraz araştırma yapınca geçtiğimiz haftalarda yine Kamil Kılınç'ın atı Domaniç'le kazandığını gördüm. Kafamdaki tek şüphe buydu ve o da kalktı. Bu yüzden Karaüzüm'ü favori olarak öneriyorum. 

Dördüncü ayakta son koşularında çok iyi mücadeleler sergileyen Fancy Chancy çok uygun bir grup bulmuş durumda. Yine son yarışında zorlanmadan kazanan Mademosielle de burada geniş kuponlara yazılabilir. 

Beşinci ayakta orjin bakımından yine ön plana çıkardığım birkaç at var: Koçerbey, Civantay, Can Tu Can, Kobra Ateşi

Son ayakta da gördüğü yarışlardan sonra daha iyi duruma gelmekle beraber sevdiği çim piste çıkan Sadık Ağa favorim konumunda. İstanbul'da yakın aralarla altıncı olduğu yarıştan sonra Dry Cleaner da kalitesiyle değerlendirilmelidir. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar