En Son!

6/recent/ticker-posts

BANKOCU AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kısa Mesafede Kinowa

İlk ayakta yarışın nasıl gideceğini düşünecek olursak Sibiryalı,ve Kurtçabey arasında geçmesini bekleyebiliriz. Sibiryalı son yarışında jokeyinin yaptığı hatadan sebep kaybetmişti. Bugün Halis Karataş biniyor.  Son olarak da Kurtçabey'in kalitesiyle iş yapacağı düşünülebilir. Diğer atların pek şanslı olduğuna inanmıyorum.

İkinci ayaktan her sonuç çıkabilir. Dört yaşına gelmiş ama daha kazanamamış atlar var. En güzeli böylesi müsait bir programda buraya hepsi demek.

Üçüncü ayakta Babadöker, Bedwulf ve bazen de Lemnos sürat yapan atlar. Böyle bir grupta üstüne bir de kısalan mesafede güçlü sprintiyle Kinowa'nın kolay kazanması lazım. Günün bankosudur.

Dördüncü ayakta üç atı yazıp rahat rahat yarışı izlemek en güzeli olacaktır; Elips, Karadamar, Win The West. Hepsi daha henüz tay olduğundan koşunun gidişatını tam olarak tahmin etmek zor. Karadamar'ın kaçacağından eminim bir tek.

Beşinci ayakta West Side'ın çalışmalarında çok iyi olduğunu öğrendim. İstanbul'dan gelen Alin, çok şey beklenen Erendira ile üst üste birincilik alan Şeker Lady ve Venüs Daughterda yazıp bu ayağı kapatacağım.

Geçen koşusunda Kafkaslı arkasında üçüncü olduğunda çok beğendiğim Neruda benim favorim olacak. Fast Flying Star, Mister Storm, Fairly Border, Nezirkhan, Sideli ve Bullet Prof da eklenerek yine kapatılması gereken bir koşu.

İzmir'de Kinowa gelse de sürpriz atlarla yüksek ikramiye verebileceğini düşünüyorum. Hepinize bol şans.

2.5
HEPSİ
4 KINOWA BANKO
2.3.4
1.7.3.4.2
6.9.10.4.11.2.3

151.20 TL


Yorum Gönderme

0 Yorumlar