En Son!

6/recent/ticker-posts

19 Ocak İzmir Gazete Tahminleri

Bankocu Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Bugün ilk ayak zor bir maiden yarışla başlayacak. Bu ayakta çok fazla yorum yapmak istemiyorum.  Orjin ve çalışmalarından çıkardığım atları sırasıyla şablonuma yazdım. Yine de en iyi orjinli at olan High Speed Train'i ilk sıradan önermek isterim. 

İkinci ayakta daha önce Kocaeli'de böyle grupları geçen ve Tolga Yıldız'la koştuğu yarışta Magrib ve Toygar'a az farkla geçilen Hero Admiral favorim. En ciddi rakip olarak da Bursa'da son yarışını kazanan uygun kilolu Comfort Zone'u öneriyorum. 

Üçüncü ayakta daha önce güçlü rakiplerinin arasında çok iyi sonuçlarla ayrılan Sinkızı böyle müsait bir grubu rahat geçmelidir. Jokey Mehmet Salih Badışoğlu'yla günün bankosu olarak tavsiye etmek istiyorum. Dördüncü ayak kolay görünen zorlu bir yarış olacak. Önde çok hızlı götürecek atlardan sadece Burkal'a şans tanıyacağım. Rakip olarak da böyle yarışları seven Baydarşah, Doludizgin ve Gökkurt'u değerlendireceğim.

Beşinci ayakta son iki koşusunu ölçü almadığım daha önce çok daha iyi gruplarda kazanan İlkerbeyli öncelikli olarak değerlendirilmelidir. Çok yakın zamanda Tokatçı ve Mister Rain ile yaptığı yarışı ben çok beğenmiştim. İlk rakibi ise çok iyi orjiniyle Sky Master olacaktır.

Son yarışında Yeşilmaske, Şahingöz gibi atları çok da kolay bir şekilde geçen Kırmızıkaya, bu grubu da geçmelidir. Son ayak tek atmayı sevenler değerlendirebilirler. Kayba koştuğunu gözlemlediğim son koşusundan sonra Diyarbeyi, İstanbul'dan gelen iyi orjinli Karaçam, kazandığı yarış sonrası çalışmalarında daha iyi duruma gelen ekürili Görkemli öncelikli rakiplerdir. Koşunun sürprizi ise Yaralı Kurt ve Asi Kalp'ten gelebilir. 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar