En Son!

6/recent/ticker-posts

19 Ocak Adana Gazete Tahminleri

Kara Kamçı Kocaeli At Yarışı Tahminleri


Kocaeli yarışlarında cazip programda öne çıkan bir safkan bulmak gerçekten çok zor günün ilk ayağında Bursa pistinde hazırlanan HIGH SPEED TRAIN farklı orjini ile bir adım öne çıkıyor. Hazırlıklarını burada tamamlayan kardeşleri de bu pistte yarış hayatın başlayıp zaman zaman başarılı olan ÇİKOK YAĞMURU ikinci şans verdiğim taydır. Bu aralar hazır atlara binen ve formda olan F.yüksel'in tercih ettiği SPEED BUFF, Anne kan hattından azda olsa dikkat çeken DEEP LOVE bu ayak için yeterli olacaktır. İstanbu pistinde son yarışında çok güvenilmesine rağmen başarısız olan VICTORY SUN hazırlıkları noksansız şekilde bu koşuya katılacak, bu sene Bursa ve Kocaeli pistinde uzun mesafede iyi yarışlar yapan HERCULES biraz dinlendirilip katılacağı koşuda ikinci şans verdiğim safkandır. Eli kulağında olan HERO ADMİRAL ve son koşusu iyi olan hafif kilosu ile LEO ve MEGAS sırasıyla tuttuğum taylardır. 


Altı aylık arası olmasına rağmen bu gruptan farklı performansa sahip olan SİNKIZI dinçlikle iyi bir koşu çıkartabilir. Adana pistinde kum koşularında farklı yarışlar yapıp son koşularını çimde koşup etkisiz kalan ASTRONOMİK iyi hazırlıkları ile bu safkanın rakibidir. Son yarışında sert rakibe takılan bu kez daha uygun grupta start alacak olan LİON MASTER, yeniden toparlanan GOLDEN HARD, bu pistte sürekli iyi yarışlar çıkartan NEHİRCAN bu ayak için yeterli olacaktır. Bu seneye iyi giriş yapan BURKAL baktığımız zaman bu gruptan farklı performansa sahip uygun rakipler yanında Küçük kuponlara tek bırakılabilir. Son yarışında virajı gerilerde dönmesine rağmen sonlarda çok güçlü gelip koşuya ortak olan GÖKKURT bugün bu safkanın en ciddi rakibidir. İkisini ayırımsız yazacağım. 
İstanbul pistinde sürekli daha sert gruplarda koşan yarış kazanıp tabelaya girme başarısı gösteren yaklaşık bir aydır idmanlarında hazırlıklarını noksansız tamamlayan PROXIMO bugün güvendiğim safkanların başında geliyor. Dileyenler alternatif tek olarak değerlendirebilirler. Bu mesafede ve bu pistte başarılı yarışlar Koşan BALYECİ SALİH ve SKY MASTER bu ayak için yeterli olacaktır.  İstanbul pistinde son koştuğu koşuda Uzun mesafede daha etkili olacağının sinyalini veren KARAÇAM bugün burada günün bombasını gerçekleştirebilir. Son koşularında form düşüklüğü yaşasa da bu tip gruplarda her zaman etkili olan YARALIKURT, son yarışında sert rakipleri geride bırakan KIRMIZIKAYA, son yarışı ölçü olmayan ASİKALP, sırasıyla tuttuğum safkanlardır.

KARA KAMÇI AT YARIŞI TAHMİNLERİ
Yorum Gönderme

0 Yorumlar