En Son!

6/recent/ticker-posts

KARA KAMÇI AT YARIŞI TAHMİNLERİBankom YILDIZHAN STAR Fit durumda

ARJANTİN Bu pistte üç yarış koşup başarısız olan fakat son yarışın da uzun mesafede viraj üzerinde iyi yerde dönmesine rağmen nefesi yetmedi orjin itibarı ile kaçak stile sahip Bugün numarayı alabilirse kazanması için yeterli olabilir. Son çalışmasında da 26/50 Rahat yaparak iyi görüntü verdi Güne sürprizle başlamak için iyi bir isim denilebilir. İlk atımdır.


ZİLLİ Üç aylık ara vermesine rağmen koştuğu zaman içinde daha sert rakipleri ve buradaki çoğu rakibini de geride bırakmış bir isim. Hazırlıklarını aralıksız sürdüren safkan işlerinde çizgiye bayağı dinç girdiği de görülüyor. VErdiği aradan etkileneceğini bu grupta düşünmüyorum kazanması normal sonuç olur.


KUPALIM Son yarışını bu pistte uzak ara yaparak kazanan safkan aynı mesafede bu sefer K. Tokaçoğlu idaresinde piste çıkacak iki gün öncede piste çıkıp 24/27 Rahat işinde ne kadar formda olduğunu belli etti. Bugünde mesafeye yatkınlığı ile kazanacağını düşünüyorum.


YILDIZHAN STAR Yaklaşık üç buçuk aylık aranın ardından yarış görüp nefes açan isim Bugün ideal pist ve mesafesinde koşacak kalitesi bu gruba göre ortada olan safkan Uygun grupta kazanması Normal sonuç olur günün bankosudur.


GÜLFEM Bu pistte bu mesafede iyi derece çıkartıp ikincilik yaptıktan sonra Kocaeli pistinde tabelaya yakın bitirip yeniden bu mesafe de bursa pistinde dördüncülük elde safkan dişine göre rakipler arasında koşu içinde viraj üzerinde iyi bir yer tutabilirse son düzlükte atacağı sprintle rakipleri avlayabilir. İlk atımdır.


HOSLI GOLD Son yarışında uzun mesafede koşan safkan bugün ideal mesafesinde numarayı alıp rakiplerine direnebilirse koşuyu kazanabilir. Son çalışmasıda 25//51 rahat olan safkan hazır durumda Bugün özlediği birinciliğe uzanabilir.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1-4-8-9-6-10
1-ZİLLİ // 2-3-4-5-7
1-KUPALIM // 5
6-YILDIZHAN STAR
3-6-5-2-4
4-5-1-2-6-8-9

12.60 TL
151.20 TL


Yorum Gönderme

0 Yorumlar