BEYZA HANIM: Annesi Neris dokuz koşuluk yarış kariyerinde yalnızca bir kez 1400 metre sentetik pistte tabelaya girebilmiştir. Scarface-Perfect Storm ikilisinin koşan ilk tayı. Anne hattından yakın akrabaları uzun mesafe koşularında çim kum ayırt etmeden iyi koşuyorlar.

ÇALIDALI: Anne kardeşlerinden Cebeli Tarık toplam sekiz kez koşmuş ve üç kez fotoyu önde geçmiştir. Annesi Moongun ise katıldığı koşularda 1200 -1400 metre kum pistte 6 yarış kazanmıştır.

SÖNMEZSULTAN: Tam kardeşi Naifağa %50 birincilik yüzdesine sahiptir. Ayrıca start aldığı ilk altı koşudan da birincilikle ayrılmıştır. Anne kardeşlerinden Ezmatra %72 birincilik yüzdesi ile yarış hayatına devam etmektedir. Küçük Matra ise %40 birincilik ve ilk dört startında kazanma başarısına sahiptir.

SPARKLING STAR: Anne kardeşlerinden Baadal dört yaşlılığında orta ve uzun mesafede iki koşu kazanabilmiştir. Serhas ise ikisi uzun üçü kısa olmak üzere beş koşu galibidir. Bu eşleşmenin ilk tayı.

TENDER WINNER: Anne kardeşi Thunderbird hiç tabela yapamamıştır. Country Reel-Strike The Gold eşleşmelerinde ise belirgin bir başarısı olan bir safkan bulunmuyor. Annesi Time To Go uzun mesafe koşularında daha etkiliydi.

SWORD DANCİNG: Anne kardeşi Always First dört kez koşmuş fakat hiç kazanamamıştır. Annesi Always The First ise uzun mesafe çim koşularında Grup seviyesinde başarılı koşuları bulunan Aciton Man ile tam; yarış hayatının ilk beş koşusunu kazanan ve G1 Çaldıran galibi olan İnvincible Girl ile anneden kardeştir. İnvincible Girl annelik döneminde geçtiğimiz yıl iki kez koşup kazanan Lady Derya'yı vermiştir. Babası Turkish Sword ise şampiyon Perfect Storm'un anne kardeşidir.

SWORD DREAMİNG: Koşan bir kardeşi bulunmayan safkanın annesi Miss Dream G2 Uluslar arası Kraliçe Elizabeth ve G1 Dişi Tay Deneme Koşusu galibi Nazluş ve  G3 Tevfik Başer Koşusu galibi olan ve kum çim ayırt etmeden iyi koşan Batur da ile anneden kardeştir. Nazluş annelik döneminde Victory Gallop'tan yarış hayatının ilk beş koşusunda üç kez Grup yarış kazanan Ildır Beyi'ni vermiştir. Babası Turkish Sword ise şampiyon Perfect Storm'un anne kardeşidir.