En Son!

6/recent/ticker-posts

04 Ocak Adana At Yarışı Galopları


TEKFORDUNGÜLÜ Son yarışında sonlarda güçlü gelip dördüncülükte kalan safkan bugün mesafenin uzaması ile şansı bir kat daha artıyor.Aprantilere ait bu koşuda Son çalışmasında da 29//58 Rahat yaparak hazırlıklarını tamamladı.

FAKI BEY Bu pistte iki defa üçüncülük elde ettikten sonra son yarışında adana pistinde tabela dışında kalan safkan hazırlıklarını da Adana pistinde tamamladı. Bugün daha hazır gireceği koşuda tecrübeli jokeyiyle yarışı kazanabilir.

AKYILDIRIM Adana pistinde çok sert rakiplerle mücadele edip başarılıda olan safkan bugün mesafenin uzamasıda lehine olacak uygun grupta güle oynaya kazanmasını bekliyorum; günün bankosudur.

UÇAR KAAN Adana pistinde 1900 metrede koşu kazanıp bu pistte tabela dışında kaldıktan sonra yeniden adana pistinde GR2 Koşup başarısız olan safkan bugün uygun grupta ideal mesafesinde kazanması sürpriz olmaz.

ACUN Son startında 8 boy startta kalmasına rağmen sonlarda güçlü gelerek ikinciliği kurtarmasını bilen  safkan bugün mesafenin uzaması ile şansını daha da artırmış olarak görünüyor.sonlarda atacağı sprintle  koşuyu kazanacağını düşünüyorum.

SOĞUKKANLI kısa bir aranın ardından iki yarış görüp son yarışında ise tabela yapan safkan toparlanmış görünüyor. Bu mesafeler de çok başarılı yarışları var N. Altın'ın hazırlayıp bindiği safkan uygun grupta kazanabilir.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

8-6-1-3-5
6-12-7-2-5-8
1-AKYILDIRIM
3-12-1-4-8
1-ACUN // 14-4-6
8-2-1-14-6-3-10

42 TL 
168 TLYorum Gönderme

0 Yorumlar