En Son!

6/recent/ticker-posts

03 Ocak Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri


Sezonun başı olduğundan ikramiyeler çok düşük oluyor. Genelde favori atlar kazanıyor. Şartlar sıfırlandığından güçlü atlar güçsüzlerle bir araya geliyor ve de herkesçe tercih edilen atlar birincilik alıyor. Bu sebepten de akla mantığa çok yatkın olmayan bir at bulmadığım müddetçe yüksek bütçeli kurgular yapmak istemiyorum. 

KIZIMAZRA: Evvelki senelerde Kısa vadeli ve de grup koşularda boy göstererek bugünkü rakiplerinden daha sert gruplarda başarılı olan ve de en son olarak dört ay önce Grup koşuda dördüncü olurken Hafo, Flashing Girl, Şeker Hanım gibi isimleri gerisinde bırakan kısrak, düzenli hazırlıklarla gireceği mücadelede nefes yönünden de sıkıntı yaşamayacaktır. 

BERENGÜL: Yarış hayatına Kocaeli'de kazanarak başlayan Berengül, şimdiye dek kum pistte altı birincilik elde etti. Bu koşu için gerçekleştirdiği hazırlıkları da tatminkar olan kısrak dişine göre grupta favorim olup alternatif tektir. 

KAPAKLICAN: Koştuğu sekiz yarışın altısından birincilikle ayrılan Kapaklıcan, kısa mesafede çok başarılı bir safkan. Son startında da bugüne denk grubu kolayca geçmeyi başarmıştı. Kocaeli'de gerçekleştirdiği 1200 metrelik çalışmasındaki 27-1.11-1.28 çok rahat dereceli çalışmasıyla göz dolduran safkan devam eden formuyla kazanmaya yakın olup alternatif teklerden bir diğeridir. 

PERFORMANTE: İstanbul'da iki yarışa katılan ve de üçüncülükler elde eden Performante'nin 10 gün önce Kocaeli'de yaptığı 1000 metrelik çalışmasındaki 24-1.03 çok rahat dereceli mükemmel galobuyla istikrarsız rakiplerini gerisinde bırakarak kazanmasını bekliyor ve de günün bankosu olarak öneriyorum.Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

2.1.3.5.9.8.6
9.10.8.6
4 BERENGÜL // 5
4 KAPAKLICAN // 3.1
6 PERFORMANTE BANKO
4.3.2.5.7

9.8 TL // 58.8 TL 

Yorum Gönderme

2 Yorumlar