GÖRÜNTÜ: Önde boş kalacağını düşündüğüm safkan son yarışında İlksen'in arkasında ikinci olurken 58.5 kg gibi bir sıkletle koşmuştu. Bugün hafif kilosunun verdiği avantajı en iyi şekilde kullanacaktır, favorim.

KIRBULUT: Yarış hayatına hızlı bir başlangıç yapan ancak daha sonra yaşadığı sıkıntılardan ötürü kötü sonuçlar elde eden safkan şampiyon Baba Mevlüt'le tam kardeş olmasından dolayı ciddi bir güç barındırıyor. Son koşusunda da toparlanmış görüntü vardı. Yaklaşık bir ay kadar dinlendirilen safkan süratli gidecek yarışta sonlarda güçlü gelecektir.

KING OF SONALP: Hayatının ilk yarışında başlarda adapte olamayıp sonlarda kendi yaptığı müthiş sprintle ikinci olmuştu. O gün tayı fazla sıkmayan ve kendisini tekrar tercih eden Murat Gündüzeli ile günün alternatif tekidir.

GOLD FOOT: Start aldığı günden bu yana bileği bükülmeyen, Bursa ve Kocaeli'de üst üste kazanan tay derece olarak da gruptan farklı duruyor. Zaten yaşıtlarının arasında totosunu bozacak bir at göremiyorum. BANKOM

MANOUSH: Barış Kurdu ile iyi bir uyum yakalayan safkan ideal mesafesinde ekürisinin de desteğiyle koşuyu lehine çevirecektir. Günün ikinci bankosu olarak öneriyorum.

KARA ARDA:  İstanbul'dan getirildikten sonra Bursa'da iki yarış gören ve ikinci startında ilk koşusuna nazaran 9kg daha avantajlı iken iki saniye daha kötü koşmasına rağmen dördüncülük elde eden safkan bugün mesafenin de 100 metre daha uzamasıyla çok şanslı olacaktır.


4,9,7,6,1,2,3
2,8,7,1,3,4,13,10
7 KING OF SONALP // 8,5,6,4
1 GOLD FOOT BANKO
3 MANOUSH BANKO
6,2,5,8,10,13,12,3

26,88 TL
134,40 TL