En Son!

6/recent/ticker-posts

Gizli Eküri Şili At Yarışı Tahminleri
CANTO HEROICO: Startla öne düşmesini beklediğim safkanı rahatsız edecek tek rakibi Chica Colorina gibi görünüyor. Başarılı pilotu ile sürpriz bir sonuca imza atabilir. 

BLUEBELLS: İlk koşusunda viraj dönüldükten sonra toparlayan safkan düzlükte çok iyi bir sprint atarak rakiplerini fotoya yakın yakaladı. O gün beş atın taraklama aynaya girdiği koşudan 3/4 boy farkla dördüncü olarak ayrıldı. 

EMPERATRİZ DE AMOR: Son startında virajı en geri dönen safkan çok iyi bir sprintle dördüncülüğü kurtardı jokeyi Vergara da Pepa Pig'den inerek tercihini bu yönde kullanmış. 

EL BROMISTA: Oldukça yavaş tempo gidilecek bir yarış olacak. Daha önce bu tarz koşuları zorlanmadan kazanan bir isim. Özellikle son birinciliği aynı tarz grupta benzer stilde koşulmuş. Kazanması normal sonuç olur. 

RIO HUAIQUİLLO: Bekleme yapan atların daha şanslı olacağını düşündüğüm kısa mesafeli sprint koşusunda usta jokeyi ile en şanslı isimdir. 

COMO CABALLERO: Bu grubun neredeyse yarısı ile koşup kazanma başarısı gösteren safkan son iki koşusunun birinde kaçtı diğerinde bekleme yaptı ve ikisinde de ikincilik elde etti. Bugün favori olmayı hak ediyor. 

İkinci ayağı biraz risk alarak geçip ikramiyeye yönelik bir kurgu yapmayı uygun gördüm. Herkese bol şans dilerim. 

5.7.1.2.4.6.9 (13 KOŞMAZ)
1.3
8.7.4.12 (6 KOŞMAZ)
1 EL BROMISTA BANKO 
13.2.5.8.10 (6 KOŞMAZ)
11.3.1.4.2.7.10

78.40 TL 

Yorum Gönderme

0 Yorumlar